GTA: San Andreas iOS ile Buluştu - Teknofeed.COM

GTA: San Andreas iOS ile Buluştu

 GTA: San Andreas iOS ile Buluştu
Okunuyor GTA: San Andreas iOS ile Buluştu

Rockstar Games‘in yapımını üstlendiği GTA serisinin zamanında en çok ses getiren oyunlarından biri olan GTA: San Andreas, iOS platformuna geleceği hakkındaki dedikoduları haklı çıkardı ve iPhone ve iPad için AppStore‘da bugün yerini aldı.

gtasanandreas1

Günümüzde mobil oyunlar sürekli kendini geliştiriyor ve yeniliyorlar. Aynı zamanda yapımcı firmalar da, zamanında diğer platformlar için piyasaya sürdükleri oyunu mobil platforma taşımaya son dönemde başladılar. Bunun son örneği ise, büyük dedikodular eşliğinde GTA: San Andreas ile geldi. Uzun süredir mobil oyuncuların beklemede olduğu ve mobil platforma geçmesi gündemde olan bu oyun için Rockstar Games elini çabuk tuttu ve serinin gözbebeği olan GTA: San Andreas’ı mobil platformlara uyarladı.

İlk olarak Yeni Zelanda AppStore’unda satışa sunulan oyun, saat farkından dolayı ülkemizde tahminen yarın (12.12.13) öğlen saatlerinde AppStore’da olacak. Aynı zamanda fiyatı 9.99$ olması beklenen oyuna da iOS mobil oyuncularından gelen ilgi fazlasıyla yüksek. Google Play Store ve Windows Phone için olan versiyonlarının da önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın