Teknoloji Blogu

HearthStone’a Dev Güncelleme Yolda

0

hearthstone-logo

Beta sürümü ile HearthStone‘u deneme fırsatı bulmuş oyunculara göre fazlasıyla önemli bir güncellemenin haberleri yakın zamanda sosyal medyada yer aldı.

hearthstone-resim

Bildiğiniz üzere oyun dünyasında yeni yeni yer etmeye başlayan HeartStone, belli bir süredir beta dönemini yaşıyordu. Ancak yapımcı firma Blizzard aldığı karar ile oyuna büyük bir güncelleme getirecek ve bu güncelleme ile birlikte HeartStone’daki tüm beta kayıtları silinecek. Kayıtların söylendiği gibi silinmesi halinde; geliştirilen karakteriniz, altınlarınız, kartlarınız, tecrübeleriniz tamamen yok olacak. Oyuna herhangi bir miktarda gerçek para harcamış oyuncular için ise farklı bir yöntem düşünülmüş durumda. HearthStone’a harcamış olduğunuz paralar, oyun tam sürüme geçtiği zaman size oyun içi altın olarak geri dönecek.

Bu güncellemeden memnun oyuncu bulmak fazlasıyla zor ancak beta sürümünü deneyen ve denemeyen oyuncular arasında üstünlük olmaması için Blizzard’ın bunu mutlaka yapması gerekiyor. Yakın zamanda gelmesi beklenen güncelleme hakkındaki haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğim, takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et