Teknoloji Blogu

HearthStone’a Dev Güncelleme Yolda

0

hearthstone-logo

Beta sürümü ile HearthStone‘u deneme fırsatı bulmuş oyunculara göre fazlasıyla önemli bir güncellemenin haberleri yakın zamanda sosyal medyada yer aldı.

hearthstone-resim

Bildiğiniz üzere oyun dünyasında yeni yeni yer etmeye başlayan HeartStone, belli bir süredir beta dönemini yaşıyordu. Ancak yapımcı firma Blizzard aldığı karar ile oyuna büyük bir güncelleme getirecek ve bu güncelleme ile birlikte HeartStone’daki tüm beta kayıtları silinecek. Kayıtların söylendiği gibi silinmesi halinde; geliştirilen karakteriniz, altınlarınız, kartlarınız, tecrübeleriniz tamamen yok olacak. Oyuna herhangi bir miktarda gerçek para harcamış oyuncular için ise farklı bir yöntem düşünülmüş durumda. HearthStone’a harcamış olduğunuz paralar, oyun tam sürüme geçtiği zaman size oyun içi altın olarak geri dönecek.

Bu güncellemeden memnun oyuncu bulmak fazlasıyla zor ancak beta sürümünü deneyen ve denemeyen oyuncular arasında üstünlük olmaması için Blizzard’ın bunu mutlaka yapması gerekiyor. Yakın zamanda gelmesi beklenen güncelleme hakkındaki haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğim, takipte kalın…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL