Teknoloji Blogu

HTC’nin yeni modeli One A9’dan görüntüler sızdırıldı

0

Tayvan merkezli teknoloji firması HTC’nin son telefon modeli olan HTC One A9’un görüntüleri Twitter kullanıcısı Onleaks tarafından sızdırıldı. Bu görüntülere baktığımızda telefonun iPhone 6’nın tasarımına benzediğini kolaylıkla görebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi HTC şirketi, 20 Ekim‘de bir lansman düzenleyecek. HTC bu etkinlikte büyük bir ihtimalle son dönemde sızdırılan haberleri gündemden düşmeyen One A9 modelini Dünya’ya tanıtacak. HTC, One A9 modelinin son olarak sertifikasını aldığını açıklamıştı. Bundan önce telefonun, sızan görseller sonrasında Apple’ın son modeli iPhone 6’ya benzerliği konusunda çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı.

Bugün ise Twitter kullanıcısı Onleaks tarafından One A9 modelinin yeni fotoğrafları sızdırıldı. HTC’nin yeni modelinin sızan fotoğraflarında görme probleminiz yoksa iPhone 6‘ya epey bir benzediği görmemeniz imkansız.

391267397531

Fotoğraflara baktığımızda One A9 modelinin kavisli alüminyum yekpare tasarımına sahip. Bu tasarım ise cihazın arka bölgesinde bulunan antenler için tasarlanmış olan plastik hatlar tamamlıyor. Bunların dışında arka bölgede yukarıda ise yuvarlak bir kamera sensörünü görebiliyoruz.

HTC One A9 telefonunun tanıtılmasından sonra önemli tartışmaları da arkasında getireceğini söylersek doğru olur. Ancak bazı kullanıcılar, cihazın HTC şirketinin kendi tasarımı olduğunu ve HTC’nin iPhone’dan değil de iPhone’un HTC’den kopya çektiğini belirtiyor. iPhone 6’nın HTC’nin eski cihazlarına benzer tasarım kullandığını ortaya atıyor. Bilindiği gibi alüminyum yekpara kasaya plastik anten kanallarını uyarlayan ilk firma HTC One telefonu ile HTC olmuştu.

Bir önceki yazımız olan Bilim adamları "Minyatür Beyin" icat etti başlıklı makalemizde 25 cent, beyin ve bilim adamı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL