iCloud.Com'da Arkadaşlarınızın Nerede Olduğunu Görün - Teknofeed.COM

iCloud.Com’da Arkadaşlarınızın Nerede Olduğunu Görün

 iCloud.Com’da Arkadaşlarınızın Nerede Olduğunu Görün
Okunuyor iCloud.Com’da Arkadaşlarınızın Nerede Olduğunu Görün

Apple’ın cihazlarında kurulu gelen “Arkadaşlarımı Bul” uygulaması, iCloud.com’a taşındı. Aile bireylerinizin nerede olduklarını, en son nerede görüldüklerini ya da en yakın arkadaşınızın şuan nerede olduğunu merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre.

iOS’un en son yayınlanan sürümleriyle hayatımıza katılan “Arkadaşlarımı Bul” uygulaması, sizi ve çevirinizi ortak bir ağda buluşturuyor. Siz ve arkadaşlarınız konumlarınızı paylaştıktan ve izleme isteklerini kabul ettikten sonra arkadaşlarınızın konumlarını haritada bulmak için Arkadaşlarımı Bul uygulamasını kullanabilirsiniz.

icloud-arkadaslarimi-bul-web

iCloud.com’a giriş yaptığınızda iCloud için kullandığınız Apple Kimliği ile Arkadaşlarımı Bul uygulamasına otomatik olarak giriş yaparsınız. Daha önce Arkadaşlarımı Bul ile farklı bir Apple Kimliği kullandıysanız, önceki Apple Kimliği’ndeki arkadaşlarınızı iCloud için kullandığınız Apple Kimliği’ne aktarabilirsiniz.

Konumunuzu paylaşmak için, Arkadaşlarımı Bul uygulamasına giriş yapın. “Ekle” butonuna tıklayın. Kime alanına tıklayıp, kişinin adını, e-posta adresini veya telefon numarasını girip return düğmesine basın. Gönder butonuna tıkladıktan sonra arkadaşlar listenizde “takip ediyor” etiketiyle görünür.

Bir arkadaşınızı takip etmek için ise Arkadaşlarımı Bul üzerinden arkadaşınızın üzerine gelerek “İzlemeyi talep et”e dokunarak istek gönderebilirsiniz. Bu sayede kimin nerede olduğunu web tarayıcınız üzerinden rahatlıkla görebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Yahoo, Arama Sonuçlarını Google'dan Alacak başlıklı makalemizde google, manşet ve yahoo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın