iPhone 6'nın Ekranı Sızdırıldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iPhone 6’nın Ekranı Sızdırıldı

Okunuyor iPhone 6’nın Ekranı Sızdırıldı
Galeri121. Resim

Apple‘ın phablet piyasasına girişinin kanıtı olacak iPhone 6 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle Apple ile yakınlığıyla bilinen siteler bu konuda fazlasıyla üstünde duruyorlar. iPhone 6 ile ilgili olarak iki farklı ekran boyutuyla satışa sunulacağını düşünen uzmanlar, 4.7 inç ve 5.5 inç boyutlarında olabileceğini söylüyorlar. Sızdırılan görüntüler ile desteklenen bu görüşün doğru olma ihtimali bir hayli yüksek.

Telefon ve Tablet piyasasında kıyasıya rekabet gösteren Apple, iPhone 6 modeline ağırlık vererek ses getirmesi gerekli. Bundan dolayı ekran boyutunda alışılmışın dışına çıkacak şirket, phablet sektörüne girerek tablet ve telefon karışımı 5.5 inç’lik iPhone 6’yı Sonbahar’da görücüye çıkaracak.

İşte o görüntülerden bazıları:

iPhone-6_9to5mac-1
iPhone-6_9to5mac-2

Bir önceki yazımız olan Apple'dan Ebeveyn Temalı iPhone 5S Reklamı başlıklı makalemizde apple, iPhone 5S ve iPhone 5S Ebeveyn reklamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın