Teknoloji Blogu

iPhone 6’nın Ekranı Sızdırıldı

0

Apple‘ın phablet piyasasına girişinin kanıtı olacak iPhone 6 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle Apple ile yakınlığıyla bilinen siteler bu konuda fazlasıyla üstünde duruyorlar. iPhone 6 ile ilgili olarak iki farklı ekran boyutuyla satışa sunulacağını düşünen uzmanlar, 4.7 inç ve 5.5 inç boyutlarında olabileceğini söylüyorlar. Sızdırılan görüntüler ile desteklenen bu görüşün doğru olma ihtimali bir hayli yüksek.

Telefon ve Tablet piyasasında kıyasıya rekabet gösteren Apple, iPhone 6 modeline ağırlık vererek ses getirmesi gerekli. Bundan dolayı ekran boyutunda alışılmışın dışına çıkacak şirket, phablet sektörüne girerek tablet ve telefon karışımı 5.5 inç’lik iPhone 6’yı Sonbahar’da görücüye çıkaracak.

İşte o görüntülerden bazıları:

iPhone-6_9to5mac-1
iPhone-6_9to5mac-2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL