arama

Jason Momoa’lı Aquaman Filminden İlk Fragman Geldi

Uzun zamandır merakla beklenen Aquaman filminden nihayet ilk fragman yayınlandı, işte diğer detaylar ve harika fragman.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Uzun zamandır merakla beklenen film Aquaman için nihayet ilk fragman yayınlandı. Game Of Thrones ve Justice League filmlerinden tanıyacağınız Jason Momoa’nın başrolünde olduğu Aquaman filminin fragmanı gerçekten harika gözüküyor.

DC fanatiklerinin Justice League ile aşık olduğu Jason Momoa ismi Aquaman filminin ana karakteri olarak karşımıza çıkmakta ve sevenlerini oldukça memnun etmeyi başardığını söyleyebiliriz. Olağanüstü görünümü ve oyunculuk yeteneği ile harika bir film bizleri bekliyor gibi.

Aquaman Filminin Konusu

Aquaman filminin başlangıcında Jason Momoa(Aquaman)’nın çocukluk zamanlarına gideceğiz. Çocuk olduğu senelerde özel güçlerini yavaş yavaş keşfetmeye başlayan sürecine tanıklık edeceğimiz Aquaman‘in gelişim sürecini de bu sayede görmüş olma şansını yakalayacağız. Üvey kardeşi Atlantis kralı Orm karakteri ile dünya’da karşı karşıya gelecek olan 2 savaşçının serüvenini izleyeceğiz. Orm’un bu işgal isteğinden pek mutlu olmayan Mera karakteri ise Aquaman’i ikna ederek her şeyi sonlandırmasını istiyor. Yarı insan, yarı Atlantis’li olarak filmdeki yerini alan Arthur, bu savaştan dolayı ve Aquaman‘in daha güçlü olmasından dolayı kendini kral adayı olarak görmüyor.

Aquaman 14 Aralık’ta Vizyonda !

Aquaman filminin başrollerinde Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Nicole Kidman, Patric Wilson ve Yahya Abdul-Mateen II gibi dev isimler bulunmakta. Filmin yönetmen bölümünde ise korku ve gerilim filmlerinden de tanıyacağınız, usta isim James Wan yer almakta. Aquaman filmi 14 Aralık 2018‘de vizyondaki yerini tüm dünyada alacak.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER