arama

Kırılmaz Cam Nedir ?

Son dönemlerin en çok tercih edilen telefon aksesuarı, kırılmaz cam filmlerinin detaylarına göz atalım.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Anıl Güzel

Şüphesiz ki günümüzde akıllı cep telefonu kullanımının ne kadar yaygın olduğunu tartışmaya gerek yok. Artık küçücük çocukların elinde bile akıllı telefon görmek mümkün ve neredeyse tüm kullanıcılar bu cihazları aktif bir şekilde kullanıyor. Bu noktada elbette akıllı cep telefonunu korumanın önemi de son derece büyük. Zira artık bu cihazlar her dakika kişilerin elinde ve düşme ya da başka nedenler ile zarar görme tehlikesi ile karşı karşıya.

Akıllı telefonların fiyatları da her geçen gün yükseliyor ve artık satın alınan bu cihazlar daha fazla önem kazanıyor. Bu noktada telefonun zarar görmesi kullanıcının en büyük korkularından bir tanesi haline geliyor. Özellikle zaman geçtikçe telefonların incelmesi ve daha fazla cam içermeye başlaması telefonların da daha kolay zarar görmesi anlamına geliyor. Bu nedenle de cihazları çeşitli tehlikelerden korumak önemli bir hale geliyor.

Bir akıllı telefonu korumak için yapılması gereken ilk şey ise şüphesiz ki kırılmaz cam kullanmak olacaktır. Kırılmaz cam sayesinde cihazın en önemli noktası olan ekranı korumak mümkün. Ekran zarar gördüğü takdirde hem cihazı kullanmak zorlaşır hem de başka bölgeler de kolay zarar görür hale gelebilir. Bu nedenle ilk olarak ekranın korunması gerekmektedir. Peki, ekranı koruyan bu kırılmaz cam nedir?

Kırılmaz cam yapısı itibariyle normal cama nazaran çok daha dayanıklı bir cam türü olarak bilinir. Yüksek sıcaklıklara ve çeşitli darbelere karşı dayanıklı olan bu cam türü elbette sert darbeler nedeni ile çatlayıp kırılabilir ancak boncuk boncuk parçalandığı için ne telefona ne de kullanıcıya zarar vermez.

Günümüzde kırılmaz camlar pek çok marka tarafından üretilmektedir. Bu ürünler yapısı, kalınlığı ve elbette kalitesi ile fiyat açısından şekillenmektedir. Bu durum da her kullanıcıya ve her bütçeye uygun ürünlerin satışa sunulması anlamına gelmektedir. Ömürlük bir ekran koruyucu isteyen kişilerin elbette biraz daha fazla para ödemesi gerekir. Ancak yine de ortalama bir fiyata uzun süre dayanacak bir kırılmaz cam satın almak mümkündür.

Kırılmaz camları günümüzde pek çok noktada bulmak mümkündür. Telefon satışı yapan noktalardan marketlere kadar birçok noktada satışa sunulan bu ürünler internet üzerinde de rahatlıkla bulunabilmektedir. Bu noktada başvurabileceğiniz adreslerden bir tanesi de Cincin olacaktır. Geniş ürün yelpazesi ile pek çok ürün satışı yapan Cincin ekran koruyucu anlamında da kullanıcılara hitap edebilecek ürünlere sahiptir.

Ekran koruyucuların yanı sıra telefonları tamamen korumak için gereken kılıf seçenekleri de Cincin üzerinde satışa sunulmaktadır. Bu kılıflar telefonları darbe ve düşmelere karşı korurken aynı zamanda hoş bir görüntü de yaratabilmektedir. Sizler de hem telefonunuzu korumak hem de ona yepyeni bir görüntü kazandırmak için Cincin üzerinden satışa sunulan ürün seçeneklerine bir göz atabilirsiniz.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER
 • Bora Boğaç Özkoparanoğlu
  1 sene önce

  Sadece kırılmaz cam alalım da takması da ayrı bir problem oluyor…

  12
  yorum beğen