arama

Microsoft Student Partners Başvurular Başladı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Ümmügülsüm Karşılayan

Dev teknoloji firması Microsoft’un tüm dünyada üniversite öğrencilerine yönelik olarak uyguladığı Microsoft Student Partners projesi için başvuru alımı başladı. Programa üniversitelerin herhangi bir bölümünde okuyan ve Microsoft teknolojilerine ilgi duyan öğrenciler herhangi bir bilgi birikimine gerek duymadan başvurabilecek.

microsoft student partners

Microsoft teknoloji kampı programı 21-23 Eylül tarihlerinde öğrencilerin Microsoft teknolojileri ile ilgili bilgi edinecekleri eğitim kampı süreciyle başlayacak. Ayrıca program kapsamında eğitim gören öğrenciler daha sonraki dönemlerde Microsoft bünyesinde görev alma şansı yakalayacak.

Microsoft Student Partners programı öğrencilerin takım ruhunu geliştirme, sorumluluk alma ve Microsoft ile ilgili teknoloji alanında bilgi birikimine sahip olmalarını sağlayacak. Programa katılmak isteyen öğrenciler MSP programı başvuru formunu doldurarak kayıt olabilmekte. Üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen program için 2014/2015 yılı başvuru süresi 15 Eylül tarihine kadar devam edecek. Microsoft bu proje kapsamı dahilinde daha önce eğitim gören birçok öğrenciye kendi bünyesinde çalışma fırsatı sağladı. Ayrıca teknoloji firmasından gelen açıklamada Microsoft Student Partners programı kapsamında genç ve dinamik öğrencilerin eğitimine katkı sağlamaktan memnuniyet duyulduğu da belirtildi.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER