Nvidia, 1050ti Satın Alanlara SSD Hediye Ediyor ! - Teknofeed.COM

Nvidia, 1050ti Satın Alanlara SSD Hediye Ediyor !

 Nvidia, 1050ti Satın Alanlara SSD Hediye Ediyor !
Okunuyor Nvidia, 1050ti Satın Alanlara SSD Hediye Ediyor !

Sizde yakın zamanda oyun bilgisayarı gibi bir hayal kuruyorsanız bu haber oldukça fazla ilginize çekecekler. Evet güzel ve akıcı bir şekilde oyun oynayabilmek için hem iyi bir ekran kartına hem de hızlı bir SSD ihtiyacınız olacağı kesin. Ancak fazla bütçeniz bu yüksek fiyatlı ekran kartları için cebinizde yok ise, Nvidia‘nın yapmış olduğu bu kampanyaya bayılacaksınız diyebiliriz.

Vatan Bilgisayar ve Nvidia işbirliğe ile başlatılan bu kampanya sayesinde tam da PC toplama arefesinde bir taşla iki tuş vurabilme şansına şuan erişebilecek durumdasınız.

MSI GeForce GTX 1050 Ti ve SSD Kampanyası

MSI GeForce GTX 1050 Ti almak için herhangi bir Vatan Bilgisayar şubesine gitmeniz yeterli olacak tabi stok bulabilmeniz de çok önemli, şubelere gitmeden önce internet sitesinden kontrol etmenizi öneriyoruz. Dilerseniz internet üzerinden de bu ekran kartını sipariş verebilir ve hem SSD hem de ekran kartına 1278 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz.

Kampanya Linki

MSİ 1050ti ile yanında hediye gelen SSD markası Kingston 120GB A400 e gelin yakından bakalım. Oldukça kaliteli ve metal kaplı görüntüsü ile kasalarınıza şık bir görünüm katacak tabi camlı bir kasa modeli kullanıyorsanız. Kingston 120GB A400 SSD’si Okuma 500MB / Yazma 320MB gibi değerler sunuyor. Yazma hızları biraz düşük olsa da okuma hızı ile bir hayli hızlı durumda olduğunu belirtebiliriz. Sizde yakın zamanda PC toplamayı planlıyorsanız bu kısa süreli kampanyaya mutlaka katılın, aksi halde kampanya bitmesi takdirde, 250 TL gibi bir civarda tekrar SSD satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SDN Forum Kapatılıyor ! başlıklı makalemizde sdn forum, sdn forum youtube ve sdn forumu kapatıyorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın