Teknoloji Blogu

Önerdiğimiz Hosting Firmaları

Önerdiğimiz Güvenilir Hosting Firmaları

Eğer nereden Hosting alacağınıza dair bir fikriniz yoksa size önerebileceğimiz firmaları aşağıda listeledik ;

netinternet.com.tr / ni.net.tr

Türkiye’de “Hosting” denilince akla gelen güvebilir firmalardan birisi işte ‘Netinternet’.Netinternet kendisine has Datacenter‘ı olduğu için Web Hosting, Alan adı ve Sunucu  hizmetlerinin yanı sıra ‘Sunucu Barındırma’ hizmetide olduğu için Türkiye’deki bir çok Hosting firmasının sunucularını barındırarak hizmet vermektedir.Netinternet (netinternet.com.tr) hosting hizmetleri bakımından Orta düzey, Kurumsal düzey ve Profesyonel düzey olmak üzere 3 paketten oluşan hosting hizmeti vardır.

turhost.com

Turhost firması Bireysel ve Kurumsal hosting alanında geniş çaplı müşteri kitlesi bulunan bir firmadır.Turhost diğer firmalara yanı sıra birazda pahalı olsada Kalitesinden ödün vermediği için hizmet alan müşterilerine kusursuz hizmet sağlamaktadır.Turhost, Web Hosting hizmetine WordPress, Joomla’a ya Özel uyumlu hosting yaparak Blog kullanıcılarına ayrıcalıklı hosting paketleri sağlamaktadır.Firma Reseller, Alan adı hizmetlerinin yanı sıra Geniş çaplı sunucu hizmeti vermektedir

natro.com

Natro İstanbul merkezli, kendisine has datacenter’ı olan ve 70.000’den fazla müşterisi bulunan bir web hosting firmasıdır.Natro web hosting hizmetinin yanı sıra Reseller, Alan adı ve Sunucu hizmetleri sunmaktadır.

guzel.net.tr

Yurt içi ve Yurt dışı lokasyon hizmet veren Güzel Hosting, Web hosting, Reseller, VDS, Alan adı, Radyo Hosting vs. hizmetler sunmaktadır.Güzel Hosting 7/24 destek vererek kullanıcılarına hızlı yardımda bulunmaktadır.Uygun fiyata çeşitli hosting paketleri alabilme seçeneği sunulmaktadır.

webadam.com

Webadam.com, Türkiye’de hızla büyümekte olan Hosting firmalarından biridir.Web Hosting & Reseller alanında fazlaca müşterisi bulunan firma, Alan adı, Barındırma Hizmetleri vs. gibi hizmetlerde vermektedir.

internetbilisim.net

Server İnternet Bilişim Hizmetleri, Web Hosting, VPS, VDS, Reseller, Alan adı vs. hizmetleri sunmaktadır.Firma 2008’den buyana sunduğu Kaliteli hizmetle webmaster forumlarında adından sıkça söz ettiren ‘Kaliteli’ olarak tanımlayabilceğimiz güvenilir firmalardandır.

ozkula.com

Özkula İnternet Hizmetleri firması 2011 yılında hizmet vermeye başlayan ancak kısa sürede hızlı başarı elde eden firmalardandır.Özkula Uygun fiyata fazla özellikli Web Hosting sağlayarak müşteri kitlesini genişletmiştir.Özkula Web hosting hizmetinin yanı sıra Reseller, Sunucu ve Alan adı hizmetleri’de vermektedir.

Bakmakta fayda var: Önerdiğimiz Alan Adı firmaları

Yukarıdaki makale Yazarın kişisel görüşlerinden oluşmuştur.Herhangibir dayanağa göre hazırlanmamıştır.www.teknofeed.com yukarıdaki firmalarla ilgili bir bağı olmamakla birlikte yaşanacak  herhangibir sorundan vs. sorumluluk üstlenmemektedir.
Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
 1. emre diyor

  bence bu listede natro hosting olmalıydı. yılların firması ve kaliteli. webadam destek iyi değil. özkula da patladı bu ara, şikayetler başladı. sürekli site taşıması yapılıyor.

  1. admin diyor

   @emre, ‘Natro’ konusunda haklısınız, listeye onuda ekliyorum.

 2. atakan diyor

  Natron daha çok profesyonel kesime itap eden bir site kişisel siteler için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Listede bulunan güzel net fiyat / performans hizmeti sunuyor kaliteli ve destek ekibi sağlamdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku