Teknoloji Blogu

Samsung, Akıllı Telefonlar için 11K Çözünürlük Üzerinde Çalışıyor

0

Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir ekran teknolojisi üzerinde kendini geliştirmeye hazırlanıyor. Ekran kalitesinin ciddi seviyede arttığı şu günlerde, 2K ve UHD 4K teknolojisini evlerimize yeni yeni girmesinden sonra şimdide 11K’nın cebimize gelmesini bekliyoruz.

11k-cozunurluk-samsung

Samsung’un ekran teknolojileri departmanının icra direktörü tarafından doğrulanan 11K ekran teknolojisi hazırlığı, 2018 yılında hazır olacak. Kore’li bakanlıkların maddi olarakda desteklediği bu gelişme, Pyeongchang Kış Olimpiyatlarına yetiştirilmeye hazırlanıyor. 2018’de ilk olarak ön gösterimle karşımıza çıkacak olan 11K teknolojisi şuan için uçuk bir hayal.

Apple ve LG gibi firmalar arasında rekabetin arttığı şu dönemlerde, teknoloji şirketi yoğun bir Ar-Ge çalışması üzerinde yoğunlaşmış durumdalar.

Bir önceki yazımız olan Playstation 4'ün 1 TB'lık Versiyonunun Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde 1 TB Playstation 4 fiyatı, manşet ve playstation 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et