Teknoloji Blogu

Satışlarınızı muhasebe programları ile kontrol altında tutun!

0

Kobilerin muhasebeye dair tüm kayıtlarını emin adımlarla takip edebilmeleri için kolay yönetim paneline sahip, bilgisayar ortamında hazırlanan ticari muhasebe programları kullanması en pratik çözüm yoludur. Muhasebe programının seçiminde dikkat edilen noktalardan olan kalite, kullanım kolaylığı ve destek hizmetlerinin yanı sıra güvenlik özellikleri de oldukça önemlidir. Muhasebe yazılımlarında güvenlik kavramı sadece bilgilerin üçüncü kişilere geçmesinin engellenmesi değil, daha çok veri kaybının önüne geçilmesidir. Yedekleme modülünün etkili ve güvenli bir şekilde tasarlandığı muhasebe programları, bir şirkette kullanım için tercih edilmesi gereken özelliklerin en başında gelmelidir. Aksi halde ne kadar hızlı ve ekonomik olursa olsun, yedekleme modülünün kaliteli olmaması nedeniyle şirketin veri kaybına neden olarak çok büyük maddi zararlara yol açabilir.

Başarılı Yükseliş Formülü

Firmanızın başarılı bir yükseliş profiline sahip olmasının yollarından bir tanesi de muhasebe kayıtlarının hızlı ve güvenilir bir şekilde kontrol altında tutulmasıdır. Bunun için aytrıntılı bir şekilde alış – satış, borç – ödeme , kasa ve stok takip gibi birçok modülden oluşan muhasebe programına ihtiyaç vardır. Muhasebe takipleri konusunda uzman yazılım çözümleri üreten tanınmış markalardan biri olan Fenesoft, profesyonel özellikte tasarladığı ticari muhasebe programları ile kullanıcı dostu bir uygulama ortamı sunmaktadır. Fenesoft ön muhasebe programı ile çeşitli alanlardaki firmalarınızın banka, fatura , irsaliye, kasa, cari, taksitli satış, personel, sipariş ve stok gibi ticari işlemlerini güvenilir, sistemli ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.

2007 yılında kurulan Fenesoft yazılım çözümleri, yüksek kalitede kodladığı kurumsal yazılımlar ile başta Türkiye olmak üzere 12 ülkede 3.5 milyon ticari firmaya hitap etmektedir. Fenesoft ‘un geliştirdiği pratik, güncel ve kullanıcı dostu arayüze sahip muhasebe programının yanı sıra cari takip programı, stok takip programı , kasa takip programı, teknik servis ve müşteri takip programı ile ticari işlemlerinizi ekonomik şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Fenesoft’un geliştirdiği ticari programlar ve sektörel programlara adresinden ulaşabilir, yazılım tanıtım sürümlerini ücretsiz inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ön muhasebe ve ticari yazılımlar konusunda canlı destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan FreeHand'de Daire Etrafına Yazı Yazmak (Video) başlıklı makalemizde dönen yazı yazmak, freehand ve freehand de daire içine yazı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et