Teknoloji Blogu

SkyDrive isim değiştiriyor

0

skydrive-onedrive-burgazturk

Microsoft’un bulut depolama sistemi SkyDrive isim değiştiriyor. Uzun zamandır süren patentli isim davası dolayısıyla isim değiştirmek zorunda kalan Microsoft, SkyDrive yerine OneDrive ismine geçiyor. Temelde herhangi bir değişiklik olmamasıyla birlikte yeni isime geçiş kısa bir sürede gerçekleşecek.

SkyDrive ve SkyDrive Pro kullanıcıları için herhangi bir sorun teşkil etmeyen bu durum, sadece hizmetin isim değiştirmesinden ibaret. SkyDrive yeni ismi OneDrive ile yakında Microsoft kullanıcılarının hizmetine sunulacak. OneDrive ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve takip etmek için onedrive.com adresine e-postanızı bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wikipedia, ünlü sayfalarında ses kayıtlarını da paylaşacak başlıklı makalemizde manşet, wikipedia ve WikiVIP hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et