Teknoloji Blogu

Vine, bugün 1 yaşına girdi

0

Twitter’ın bünyesinde geliştirilmeye devam ettiği Vine platformu bugün 1 yaşına girdi. 6 saniyelik kısa video paylaşma ağı olarak ilk olarak telefonlara giren uygulama daha sonra da internet platformların da yer aldı.
Dünya çapında yayılmaya başladıktan sonra Twitter’ın da desteğini de arkasına alan Vine, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Özellikle son zamanlar da ortaya çıkan ”Vine Fenomenleri’nin ardından daha da ünlenen servis, artık dahada güçlü.

vine-1-yasinda

1. yaşına özel, internet sitesi üzerinden bir sayfa yayınlayan Vine, popüler ”Vine Videoları”nı da unutmadı. Yıl boyunca en çok ilgi gören Vine videolarını alt alta sıralayan şirket kutlama mesajıda yayınlamayı ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Nokia'nın Android cihazı ne zaman geliyor? başlıklı makalemizde android, apple lansman ve microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et