Teknoloji Blogu

Yabancı Dizilerin Yeni Adresi: Diziizleyabanci.net

0

İnternet sitelerinden dizi ve film izleme keyfi pek çokları açısından vazgeçilmez bir tutku haline geldi. Hele bir de diziizleyabanci.net tarzı tek parçada dizi izlenilebilecek platformlar mevcut iken bu haz tadından yenmez hale geliyor. Bu tarz sitelerde dizinin geçmiş bölümleri de yüklenmişse dizinin sürükleyiciliğine göre art arda birçok bölüm izlenebilmektedir. Görüntü kalitesi istenilen biçimde ayarlanılabilmekte, ekran modu istenilen şekilde seçilebilmekte, istenilen yapımda Almanca, İngilizce, İspanyolca ve Türkçe gibi dillerde dublaj, uyumlu ve orijinal alt yazı seçenekleri de sunulmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler ziyaretçilere reklam izletilmeden ekrana gelmektedir.

Yalnızca internet platformlarında yer alan beğenisi dilden dile aktarılarak gelişen, takip etmekte izleyenlerin zorlandığı bir çok yeni yabancı dizi sitede yer almaktadır. Sitede yer alan bu yabancı dizilerde m720, 720p, m720p, m1080p, 1080p gibi görüntü seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kullanıcılara Blu-Ray disc seçeneği de sunulmaktadır. Blu-Ray disc formatı ile birlikte yüksek çözünürlüklü film ve diziler tek bir diskte toplanabilmektedir. Bu teknoloji sayesinde yüksek boyutlardaki videolar saklanabilmektedir. Blu-Ray diziler 1920*1080 görüntü kalitesiyle birlikte evlerde sinema havası oluşturmakta izleyici deneyimini bir seyir şölenine dönüştürmektedir. Dünyanın birçok yerinde Blu-Ray dizi izleme keyfi ücretli olarak sunulurken sitede bu eşsiz hizmetten ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir. Dünyada tanınmış ve öne çıkmış pek çok dizi, film ve yapım diziizleyabanci.net sitesinde ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Dizi ve filmler birçok farklı şekilde ve türde kategorize edilmektedir. Örneğin;

  • En Çok İzlenen Yabancı Dizi ve Filmler
  • IMDb Puanı Yüksek Olan Dizi ve Filmler
  • Olmazsa Olmaz Dizi ve Filmler
  • Editör Seçimi Diziler ve Filmler
  • Beyin Yakan Filmler
  • Etkileyici Filmler
  • En İyi Korku Filmleri
  • En İyi Dövüş Filmleri
  • En Çok İzlenen Animeler
  • En Çok İzlenen Kore Dizileri dizi ve film derlemeleri başlığı altında yer alan opsiyonlardır

Sitede aksiyon, animasyon, belgesel, bilim kurgu, biyografi, dram, fantastik, gençlik, gerilim, gizem, Hint, komedi, Kore, korku, macera, müzik, psikolojik, romantik, savaş, spor, suç, tarih, Vahşi Batı gibi kategorilere ayrılmış türde birçok dizi ve film bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan FreeHand'de Daire Etrafına Yazı Yazmak (Video) başlıklı makalemizde dönen yazı yazmak, freehand ve freehand de daire içine yazı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et