En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları - Teknofeed.COM

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

 En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Okunuyor En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf tutkusu ve hobisi olanlar, bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşmadan düzenleme ihtiyacı duyabiliyor. Bu noktada da devreye en iyi android fotoğraf düzenleme uygulamaları giriyor. Peki en iyi kalitede ve en güzel şekilde fotoğraf düzenleme nasıl yapılır?

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Sıralaması

Fotoğrafçılığın popüler hale geldiği günümüzde, cep telefonlarının gelişen kameraları da bu sanata hizmet ediyor ve bu da birçok fotoğraf düzenleme uygulamasına fırsat tanıyor. Peki en iyi android fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileri? Bu yazımızda bunları sıraladık.

1- Adobe Photoshop Express ile Mükemmel Filtreler

Adobe’nin, android telefon kullanıcılarına sunduğu Adobe Photoshop Express uygulaması ile, çektiğiniz fotoğraflar üzerinde birçok oynama yapabiliyorsunuz. Özellikle de filtreleriyle, fotoğraf severler için muazzam görüntüler oluşturabilen bu uygulama, en iyi android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini 1. Sıradan alıyor.

2- Aviary Uygulaması

Ücretsiz olarak Android fotoğrafçıların hizmetinde olan Aviary Uygulaması da Adobe Photoshop Expree kadar kaliteli ve özgün bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Onlarca efekt ve filtreyi sunan Aviary, kolay arayüzü ile de rahatlık sağlıyor. Tek tuşla fotoğrafınızın parlaklık, kontrast, renk ve sıcaklık gibi değerleriyle oynayabildiğiniz Aviary, listemize 2. Sıradan giriş yapıyor. Şık tasarımıyla, kullanıcıların birçoğu Aviary ile fotoğraflarını düzenlemeyi seçiyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”16494″]

3- Camera FV-5 ile Kameranız Düzenleyici Olsun

Camera FV-5, android akıllı telefonunuzda klasik – standart telefon kameranızın yerini alıyor ve sizlere hem fotoğraf çekebilme hem de aynı panelden düzenleme olanağı sunuyor. Standart kameranız yerini, Camera FV-5’e bırakıyor. Sizler de bu uygulama ile JPEG ve PNG formatlarında fotoğraflar çekip düzenleyebiliyorsunuz. Camera FV-5 ayrıca otomatik odaklama, ultra çözünürlük, makro dengeleme ve birçok filtre de içeriyor.

4- Camera360 ile Daha Profesyonel Düzenleme

Listemizin bir diğer fotoğraf düzenleme uygulaması olan Camera360, en iyi android fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Rahat kullanıma elverişli paneliyle dikkatleri çeken Camera360, tıpkı Camera FV-5 gibi hem fotoğraf çekme hem de bu fotoğrafı düzenleme olanağı sunuyor. Standart kameranızın klasik filtre ve etiketlerinden sıkıldıysanız Camera360’ı mutlaka denemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Opera Mobile Sürümü başlıklı makalemizde indir, opera ve Opera Mobile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın