Teknoloji Blogu

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları

Eğer bir siteye erişim yapılamıyorsa, En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları ilk akla gelen çözüm önerileri arasındadır. Bu bakımdan Firefox kullananlar, Firefox VPN free gibi seçenekleri sürekli araştırır. Zira Mozilla VPN eklentisi olarak birçok seçenek vardır.

İngilizce bir kelime olan VPN, “Virtual Private Network” kelimelerinin açılışından meydana gelir. Firefox için tercih edilebilecek çok sayıda uygulama olmakla beraber, bazıları şöyledir;

 1. TouchVPN
 2. Hola VPN
 3. Hotspot Shield
 4. Browsec VPN
 5. Hoxx VPN

Eğer daha hızlı ve çözümler almak istiyorsanız, bunların hepsini denemeden önce araştırmanız önerilir. Böylece kaldır-kur gibi işlemleri yapma derdinden kurtulmanız da mümkündür.

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları: TouchVPN

Eğer Mozilla Firefox tarayıcınızda hangi seçenekleri değerlendirebileceğinizi düşünüyorsanız, ilk seçenek olarak TouchVPN verilebilir. Mozilla VPN eklentisi olarak,

 1. İsveç,
 2. İngiltere,
 3. Danimarka,
 4. Fransa,
 5. ABD,
 6. Hollanda,
 7. Kanada,

Gibi sunucuları kullanma seçeneği sunar.

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları 2021
En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları 2021

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları: Hola VPN

Ücretsiz olarak kullanım seçeneği bulunduran Hola VPN, Mozilla Firefox VPN eklentisi ücretsiz olarak ülkemizde en çok yapılan tercihler arasındadır. İnterneti hızlı bir şekilde kullanmanıza izin veren bu seçenek, global çapta birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları: Hotspot Shield

Hotspot Shield uzun yıllardır hizmet vermektedir. Her ne kadar Mozilla VPN eklentisi olarak ücretsiz seçenek bulundursa da, ek olarak ücretli sürümü de vardır. Dilerseniz buna da göz atabilir, uygunsa satın alma yapabilirsiniz.

Ancak ücretsiz sürümü de sınırsız bant genişliği gibi seçenekler barındırmaktadır.

En Güvenilir VPN Servisleri (Mobil/PC) başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları: Browsec VPN

Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan bu eklenti, best free VPN for Firefox seçenekleri arasındadır. Hem ücretli hem de ücretsiz seçeneği mevcut olup, arasından dilediğiniz gibi tercihte bulunmanız mümkündür.

Bununla beraber öncesine ücretsiz sürümde maksimum 1 Mbps hız bulundurduğu bilinmelidir.

En İyi Firefox Tarayıcı VPN Uygulamaları: Hoxx VPN

Firefox eklentileri arasında yoğun şekilde kullanılan Hoxx VPN, Mozilla VPN eklentisi olarak değerlendirmeleriniz arasında girebilir. 100 üzerinde sunucusu mevcut olup, bant genişliğine yönelik limitlemesi bulunmaz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku