Teknoloji Blogu

OneDrive’a MP3 Yükleyin, Xbox Music’de Dinleyin

0

Microsoft’un bulut depolama sistemi OneDrive, artık MP3’de oynatabilecek. OneDrive’a gelen güncelleme ile, yüklediğiniz MP3’ler, Xbox Music ve diğer platformlarda da dinlenebilecek.

xbox-onedrive-mp3-teknofeed

MP3, M4A ve WMA formatlarında ki müzik dosyalarınızı yüklemek için, OneDrive’a uygulamasına web ya da mobil versiyonundan giriş yaparak “OneDrive Müzik” klasörünü oluşturmalısınız. Ancak iş gözüktüğü kadar kolay değil! Uygulama üzerinden müzik dinlemek için, Windows 8.1, Windows Phone 8.1, Xbox One, Xbox 360 ve burada ki web sayfası üzerinden dinlenecek.

xbox-onedrive-mp3-teknofeed_1

OneDrive’ın MP3 özelliği şuan için Türkiye’de kullanılamasa da Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerinde kullanıma hazır.

Bir önceki yazımız olan 9 Mart Apple Etkinliğinde Neler Tanıtıldı başlıklı makalemizde 2 Pound Ağırlığında Macbook, 3 farklı renkli Macbook ve apple hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et