Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple Store’da Şüpheli Paket Olayı Yaşandı
Apple Store’da Şüpheli Paket Olayı Yaşandı

Apple Store’da Şüpheli Paket Olayı Yaşandı

0

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan Monterey Apple Store’da şüpheli paket ve zehirlenme olayları yaşandı. Del Monte Alışveriş Merkezinde yaşanan bu olayın ardından, bir çok itfaiye ve ambulans ekipleri olay yerine gönderildi. FedEx kargo ile gelen bir paketin ardından mağaza çalışanlarının kendini kötü hissetmesi üzerine 911 aranarak olay yerine ekipler gönderildi. 3 mağaza ve açık alandaki herkesi tahliye eden ekipler, paket içerisinde tehlikeli bir madde olabileceğini düşünüyorlar.

apple-store-supheli-paket-olayi

Dün öğlen saatlerinde gerçekleşen olayda, kendini kötü hisseden 4 kişi hastaneye kaldırıldı ve 3 mağaza civarındaki her yer karantina altına alındı. İtfaiye ekiplerinin sızıntı geçirmez özel kıyafetlerle girdiği Apple Store’a şüpheli paket bulundu ve inceleme altına alındı. Henüz paketin içerisinde ki kimyasalı tespit edemeyen yetkililer, kargo şirketini ve bu olayın nasıl gerçekleştiğini derin mercek altına alacaklar.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen