Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Apple’dan iPhone 5’in Pilini Değiştirme Programı
Apple’dan iPhone 5’in Pilini Değiştirme Programı

Apple’dan iPhone 5’in Pilini Değiştirme Programı

0

Geçtiğimiz aylarda Uyku/Uyanma (Kapatma-Açma) tuşunu değiştirme programı başlatan Apple, bugün ise hatalı pilleri değiştirme programını başlattığını duyurdu. Hatalı ürünü seri numarasından tespit eden Apple, iPhone 5 kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamış oldu. Hatalı pil kullanan kullanıcılara ücretsiz pil değiştirme avantajı sunan Apple, 22  Ağustos’da ABD ve Çin’de, 29 Ağustos’da ise diğer mağazalarının olduğu ülkelerde değişime başlıyor.

apple-iphone-5-pil

iPhone 5 Pil Değiştirme Programı Kapsamına Giriyormuyum?

Öncelikle cihazınızın Ayarlar > Genel > Hakkında kısmından Seri Numarasını öğrenin. Ardından burada ki sayfaya girerek ilgili kısma seri numaranızı yazıp, programa dahil olup olmadığınızı öğrenin.

Programa dahil olan kullanıcılar, gerekli randevuları aldıktan sonra Zorlu AVM’de ki Apple Store’a gidip ücretsiz pil değişimi yaptırabilirler.

 

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen