Teknoloji Blogu

Instagram hikaye sıralaması 2021

0

Instagram hikaye sıralaması 2021 Instagram hikâyeler bölümü, popüler olmak isteyen kişiler için güzel bir seçenek sunar. Instagram hikâyeye bakanlar sıralaması neye göre gibi sorular birçok kişi tarafından merak edilir. Bunun en büyük nedeni, kişilerin kendisini en çok kimin izlediğini öğrenme arzusudur. Instagram hikâye sıralaması değişti de aslında bunu anlamaya yöneliktir.

Instagram Hikaye Sıralaması 2021

Instagram ilk sunulduğu günden bu yana oldukça gelişmiştir. İçerisinde yoğun bir paylaşım yapılmakta olup, bir gün yayında kalan hikâyeler bunlar arasında ciddi bir ağırlık oluşturur. Her ne kadar birçok kişi bunu izleme sırasına veya ilk bakan kişiye göre gösterildiğini düşünse de, aslında her ikisiyle de ilgisi bulunmaz.

Ancak bu durum, rastgele olduğunu da göstermez. Aksine, kişi sizin hesabınızı ne kadar yakından takip ettiğini işaret eder. Yani ilk sırada gördüğünüz kişi, hesabınıza en çok “stalk” yapan kullanıcıdır. Instagram hikaye sıralaması 2021 için yeterli bir açıklama olmuştur.

Instagram Hikâye Sıralaması Değişti Neden Oluşur?

Günümüzde birçok kullanıcı, Instagram hesabını en yakından kimlerin takip ettiğini, kendisine stalk attığını merak eder. Bunu anlamanın en iyi yolu hikâyelerdir. Zira Instagram hikâye sıralaması değişti diyorsanız, bu durum bir kullanıcının sizi daha yakından takip ettiğini gösterir.

Instagram hikaye sıralaması 2021
Instagram hikaye sıralaması 2021

Instagram üzerinde neredeyse her kullanıcının, yakından takip ettiği hesaplar vardır. Her ne kadar platform profile girenleri göstermeye yönelik hizmet vermese de, hikâyeler bunu dolaylı bir yoldan anlamanızı sağlar. Örneğin X kişisi her zaman ilk sıradaysa ancak Y son zamanlarda öne çıkmışsa, bu durum Y’nin profilinize daha fazla baktığını gösterir.

Instagram Hikâyeme Kim Kaç Kere Bakmış Görülür Mü?

Instagram kullanıcıları arasında hikâyeler oldukça yaygın olarak kullanılır. Özellikle paylaşan kişiler Instagram hikâyeme kim kaç kere bakmış sorusunu yakından merak eder. Her ne kadar platform dolaylı da olsa kimin stalk attığını görmenize imkân verse de, kaç kere izlendiğini göstermez.

Instagram hikaye sıralaması 2021 sonuçları için sıralamanın izlenme sayısıyla hiçbir ilgisi olmadığı gibi, platform resmi bir şekilde konu hakkında yardım etmemektedir. Bu sebeple konu hakkında üçüncü parti uygulamalarına da güvenmemek gerekir. Zira sağladığı istatistikler güvenlik açısından bir tehlike oluşturur ve doğruluğu kesin değildir.

Bir önceki yazımız olan Instagram Yardım-Destek-Şikâyet Hattı Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et