Ana Sayfa Oyun Haberleri GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor
GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor

GTA V’in PC Versiyonu Ocak 2015’de Geliyor

1

Efsane oyun Grand Theft Auto‘nun yeni versiyonu GTA V, PlayStation 3 ve Xbox 360’dan sonra yeni platformlara da geliyor. Bugün açıklanan resmi habere göre GTA V, 18 Kasım‘da PlayStation 4‘e ve Xbox One‘a geliyor. Asıl müjdeyi ise PC versiyonun çıkış tarihini net vererek yapan Rockstar Games, GTA V’in PC‘ye 27 Ocak 2015‘de geleceğini belirtti.

Oyunu şuan ki haliyle aktarmayacak olan Rockstar Games; PS4, Xbox One ve PC için yeni iyileştirmeler de yapacağını belirtti. Yeni silahlar ve araçlar ekleyecek olan şirket aynı zamanda; daha yoğun trafik, yeni yeşillik alan sistemi, araç hasarları ve hava efektlerinde grafiksel açıdan iyileştirmeler yapıldığı belirtildi. Bu haberle birlikte, oyuna 100’ün üzerinde yeni şarkılar eklendiğini ve geliştirilmiş radyo seçimlerinin bulunduğu aktarıldı.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen