Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Turkcell’den Standart, Mikro ve Nano Kart Desteği
Turkcell’den Standart, Mikro ve Nano Kart Desteği

Turkcell’den Standart, Mikro ve Nano Kart Desteği

0

turkcell-logo

GSM şirketi Turkcell, gelişen teknoloji dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir yeniliğe daha imza atıyor. Eski telefonlarda kullandığımız standart sim kart boyutları gelişen teknoloji ile küçülerek mikro ve nano kart ihtiyaçları doğurarak telefon sahiplerini zor durumda bıraktı. Özellikle iPhone 5 ve 5S kullanıcılarının telefonlarını kullanabilmek için en küçük kart halinde ki nano sim kart kullanmaları gerektiği için telefon sahipleri hatlarını ya telefonculara götürüp kestirmek zorunda kalıyordu ya da GSM şirketinden istiyorlardı.

turkcell-uclu-sim-kart

Bu hale bir çözüm sunan Turkcell, Üçlü SIM dönemini başlatarak tek bir kart ile hem Standart, hem Mikro hem de Nano kart olarak kullanabiliyorsunuz. Turkcell’in yeni sunduğu Üçlü SIM kartlardan edinmek için Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen