Teknoloji Blogu

Alan Adı Alabileceğiniz Firmalar

Eğer alan adı alacaksanız ve bir bilginiz yoksa, nerden alacağınıza dair tereddütde iseniz sizlere firmalar önereceğiz

Alan adıları sitemizin ismidir, bir site oluşturmak istiyorsak muhakkak bir alan adımızın olması gereklidir, bunun için güvenilir ve sağlam firmalardan alan adı almak gerekmektedir.

Alan adı alabileceğiniz güvenilir firmalar

vargonen.com.tr – TeknoFeed’i de içerisinde barındıran Vargonen’de alan adı sahibi olmak çok avantajlı! 50’den fazla alan adı uzantısı seçeneğini sizlere sunan Vargonen satın aldığınız alan adını anında tescil ediyor. Gelişmiş kontrol paneli sayesinde ücretsiz dns kayıtlarınızı yapabilir, whois gizleme ve ücretsiz yönlendirme gerçekleştirebilirsiniz.

ihs.com.tr – İHS Telekom. çok eskiden beri var olan alan adı konusunda ülkemizde memnun müşteri bulunan bir domain firmasıdır.İHS Telekom hem hosting alanında hemde alan adı konusunda bir çok müşterisi bulunan kaliteli bir firmadır.Zengin referanslarıylada göz dolduran bir firmadır.

isimtescil.net –  İsim Tescil İnternet Teknolojileri A.Ş. İhs.com.tr firması gibi eskiden beri var olan bir firma olmakla birlikte ülkemizde adından söz edilen ve alan adı konusunda bir çok müşterisi bulunan bir firmadır. İsimTescil alan adı konusunda sağlam bir firma olmasıyla birlikte hosting konusundada bir çok müşterisi bulunmaktadır.

godaddy.com – Yabancı bir firma olan godaddy domain konusunda birçok webmaster’ın tercih ettiği firmadır. Güvenilirlik konusunda ülkemizdeki bir çok firma gibi Godaddy’de sağlam olmakla birlikte çeşitli indirim kuponlarıylada ucuza domain alabileceğiz bir firmadır. Godaddy’den alışveriş yapacaksanız paypal hesabınızın olmasıyla birlikte orta düzey bir ingilizceyede sahip olmanız alışveriş esnasında oluşabilecek bir olayda size yardımcı olabilir.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku