Teknoloji Blogu

Android 5.1 Hangi Telefonlara Gelecek?

0

Geçtiğimiz saatler Dünya’nın önde gelen işletim sistemi Android’ten açıklama geldi ve Android 5.1 ‘in hangi telefonlara geleceğini ve yenilikler hakkında açıklama yaptılar. İşte Android 5.1 e sahip olacak cihazlar

30223537

 

30223539

30223541

 

ANDROID 5.1 GÜNCELLEMESİYLE GELECEK YENİLİKLER

 

*Led uyarılarını ses olmadan alamıyorduk aynı şekilde titreşimde öyle fakat artık yeni güncelleme ile sessiz mod geri dönüyor.

* Doğru Wifi bulmak artık kolaylaşacak mesela daha önceden bağladığınız 2 ağ varsa aynı alanda hangisi daha yüksek ise otomatik olarak yüksek olana bağlanacak

Biraz daha akıllı uyarılar

Android 5.0’ı belirli saatler arasında insanlar tarafından rahatsız edilmeyecek şekilde ayarlayabiliyordunuz. 5.1 sürümüne getirilen yeni “bir sonraki alarma kadar” işlevi ise, örneğin sizi uyandıracak olan alarm devreye girene kadar rahatsız edilmenize engel olabiliyor. Google’ın bu düşünceli işlevi sayesinde güne uykusuz ve sinirli başlama olasılığımız düşmüş olacak.

Merakla yeni bilgileri bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Samsung'un Yeni Tizen'li Telefonu: Samsung Z3 başlıklı makalemizde manşet, samsung ve Samsung Z3 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et