Android Kullananlar Sahte Fortnite Oyunlarına Dikkat Edin ! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Android Kullananlar Sahte Fortnite Oyunlarına Dikkat Edin !

 Android Kullananlar Sahte Fortnite Oyunlarına Dikkat Edin !
Okunuyor Android Kullananlar Sahte Fortnite Oyunlarına Dikkat Edin !

Epic Games tarafından yaratılan Fornite, bildiğiniz gibi Battle Royale oyunları içerisinde PUBG ile kıyasıya bir rekabet içinde. Son zamanlarda elde ettiği başarılar sayesinde rekorları altüst eden Fortnite bu başarısını Android ve iOS platformlarında da sürdürmek istiyor. Fakat fırsatçılar bu durumdan yararlanmak istedikleri için piyasada çok fazla sahte .apk dosyaları dolanıyor, kesinlikle farklı bir yerden dosya indirirken çok dikkat etmelisiniz.

Epic Games Forntite oyunu ile E-Spor dünyasına adım atmıştı bildiğiniz gibi ve bunun için 100 milyon dolar gibi mükemmel bir bütçe ayıran yapımcı firma yakın zamanda Fortnite’ın Android sürümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Bu durum tabi ki yukarı da da bahsettiğimiz gibi hacker arkadaşların avuçlarının kaşınmasına neden oldu.

Sahte Uygulamalara Dikkat !

Epic Games firması android kullanıcıları için piyasaya çıkacak olan Fortnite oyununu yaz sonlarına doğru çıkaracağını bildirmişti. Google Play Store‘u her gün açarak kontrol eden yüzlerce kişi oyunun sahte programları ile karşı karşıya kalıyor. Reklamlar ve bir sürü virüs içerisinde barındıran bu uygulamaları sizde inanıp kurmayın, aksi halde başınıza bir çok şey gelebilir.

Google Play’de olacak bir uygulama bir çok güvenlik testinden geçirildikten sonra onaylansa da bu tarz sahte programlar bir şekilde sistemden geçmeyi başarıyor, buna benzer farklı bir durumda Youtube cephesinde söz konusu. Örnek verecek olursak; Youtube arama bölümüne Android için Fortnite gibi aramalar yazıldığı taktir de yüzlerce video karşımıza çıkarak hepsi farklı linklerden oyuna sahip olabilmeniz için bir program yükletiyor. Bu programların ve .apk kodlu yazılımların Fortnite oyunu ile hiç bir ilgili bulunmamakta Aman Dikkat !

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın