Teknoloji Blogu

Bedava Mail ve E-posta Hesapları

İnternet ortamından sunulan e-mail hesapları, iletişimde önemli bir yere sahiptir. Bunları kullanmak için bir hesap gerekir. Her ne kadar bedava Gmail hesapları ücretsiz olarak açılabiliyor olsa da, birçok kişi artık kullanılmayan e postalar gibi seçeneklere yönelir.

Bunun temel sebebi, kişilerin kendilerine hesap açmak istememesidir. Eğer Google üzerinde küçük bir araştırma yaparsanız, birçok hesap keşfetmeniz mümkündür. Ancak hatırlamanız gereken, bunların çoğunun farklı kullanıcılar tarafından alınmış olacağıdır.

Dolayısıyla bulduklarınızı hızlı şekilde denemeniz önerilir. Ancak bunun haricinde de yöntemler vardır. Zira Gmail, Yandex veya Outlook da herhangi bir ücret talep etmeden hizmet sunar. Bunların herhangi birisinde hesap açıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gmail tıpkı eski dönemlerde olduğu gibi, bedava e-posta 2021 seçeneğini kullanıcılarına sunmaktadır. İstediğiniz zaman bir hesap oluşturabilir, böylece daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer ne yapmanız gerektiğinizi bilmiyorsanız, bireysel hesaplar için şu işlemlerin takip edilmesi yeterlidir;

  1. https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp adresine girin.
  2. Ekrandaki adı, soyadı, kullanıcı adı, şifre alanlarını doldurun.
  3. İleri butonuna tıklayarak, diğeri işlemleri tamamlamanız gerekir. Ardında tüm işlemler tamamlanır.

Bedava E-posta Hesapları: Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Eğer bir kurumsanız,

https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?gmb=exp&biz=true&flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp linkini takip ederek bir hesap açabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava E-posta Hesapları: Outlook Hesabı Nasıl Açılır?

Outlook, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bir seçenektir. Bedava E-posta hesapları açmanızı mümkün yapan sistemden yararlanmak istiyorsanız, şu işlemleri takip etmeniz yeterlidir;

  1. https://outlook.live.com/owa/ adresine girin.
  2. Ekrandaki “ücretsiz hesap oluşturun” seçeneğine tıklayın.
  3. Kullanıcı adı belirterek, Outlook.com-outlook.com.tr-hotmail.com arasından alan adı seçin.
  4. Şifrenizi yazarak, ileri butonunu kullanın.

Bundan sonra tek yapmanı gereken, diğer işlemleri de tamamlayarak bir hesap oluşturmaktır. Bundan sonra istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bedava E-posta Hesapları: Yandex Hesabı Nasıl Açılır?

Yandex sunduğu bedava E-posta hesapları ile bilinmektedir. Günümüzde birçok kişi  tarafında kullanılmakta olup,

https://passport.yandex.com.tr/registration/mail?from=mail&require_hint=1&origin=hostroot_homer_reg_tr&retpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%2F&backpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%3Fnoretpath%3D1 adresine girerek ücretsiz bir hesap oluşturmanız yeterlidir.

Karşınıza çıkan formdaki zorunlu alanları doldurmanız ardından kayıt ol üzerine tıklarsanız, saniyeler içerisinde sonuç alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku