Teknoloji Blogu

Clash of Clans Android’e Adım Atıyor

0

clash-of-clans-logo

Apple‘ın uygulama merkezi olan AppStore‘da uzun süredir milyonlarca oyuncu elde eden, indirilme sayısında liderliği bir türlü bırakmayan oyun Clash of Clans Android platformuna adım atmaya hazırlanıyor.

clash-of-clans-resim

Yakaladığı üstün başarılara rağmen Clash of Clans’ın tek eleştirildiği nokta, yalnızca iPhone ve iPad’lerde oynanabiliyor olmasıydı. Ancak yakın zamanda yapımcı şirket yaptığı açıklamada Clash of Clans’ın Android için test edilmeye başlandığı, yakında Play Store’da yer alacağını belirtti.

Oyun Supercell firması tarafından geliştiriliyor ve yalnızca mobil platformda oynanmaya aktif durumda. Browser ve mobil oyun türlerinde sıklıkla karşılaştığımız strateji içerikli Clash of Clans oyuncuların kendi köylerini geliştirip, birbirileri ile mücadele içerisine girmelerine olanak tanıyor.
Aynı zamanda oyunun son dönemde elde ettiği gelir tablosu ise oldukça şaşırtıcı. 2013’ün Nisan raporlarına bakacak olursak Clash of Clans, Supercell’e günlük 2.4 milyon dolarlık bir gelir kazandırıyor…

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et