Teknoloji Blogu

En İyi Metin2 PvP Serverleri!

0
Hiç şüphesiz her gün yeni bir Metin2 Private Server açılıyor fakat yetersiz kullanıcı yüzünden bir zamandan sonra geri kapatılıyor. Bu durumla karşılaşmayacağınız ve size ömürlük oynayabileceğiniz Metin2 PvP serverları tanıtmak istedik. Tanıtacağımız bu serverler en az 1 yıl en fazla 3 – 4 yıldır açık ve yüksek oyuncu kapasitesine sahipler yani bu serverlarda sıkılmayacağınızın garantisini sizlere verebiliriz..
en-iyi-metin2-pvp-serverlari
  • 1. KafkasMT2 : Şuanda 2 yaşında olan bu Metin2 PvP server oyuncularına inanılmaz keyif ve eğlence sunuyor. 2 yıldır dur durak bilmeden açık olan ve oyuncularına mükemmel bir oyun sunan KafkasMt2’nin günlük çevrimiçi oyuncu sayısı 1000’i aşkın.
  • 2. ElyM2 : TurkMMO’nun açmış ve sponsorluğunda yürütülen bu serverin günlük çevrimiçi oyuncu sayısı neredeyse 3 bin kişiyi buluyor. Emek server ElyM2’nin ömürlük ve bir sorun olmadıkça kapanmayacağının garantisini verebilirim..
  • 3. M2 – Hero : Metin2 piyasasının belki de gelmiş geçmiş en yaşlı serveri, yaklaşık 4 yıldır hizmet veren bu M2-Hero sürekli yenilenerek oyuncularına eğlenceli saatler sunuyor..
Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL