Teknoloji Blogu

FB Yandex iOS sürümü çıktı !

Gerek 3 Temmuz süreci olsun gerekse daha önceki sorunlar olsun Türkiye’de birbirine kenetlenen böyle bir takım daha önce görülmemiş. Fenerbahçe gerçekten bir spor kulübü olduğunu her anlamda kanıtladı. Voleybolculardan Masa Tenisçilerine kadar herkes müthiş bir takım ruhu içerisinde. Tek bir çatı altına toplanmayı bilmek belki de bu tür zorlukları atlatabilmenin bir yoludur herhalde. Fenerbahçe Kurulu bu durumu değerlendirmek ve transfer bütçesini arttırmak amacıyla bir kampanya başlattı biliyorsunuzdur.” FB Yandex Kampanyası”

İlk başta hedef 1 milyon aramaydı. Açıkçası bana uçuk gelmişti. Sonra kulübün kazandığını öğrenen herkes bir anda yığılma gerçekleştirdi hedef 2 milyona çıktı. Arama sayısı ise 5 milyona dayanacak. Müthiş bir tırmanış var.

FB Yandex uygulaması bildiğimiz gibi Android ve Windows işletim sistemlerinde vardı sadece. Ve bu saydığımız istatistikler sadece Android kullanıcılarının istatistikleridir. Şimdi iOS işletim sistemine de geldiğine göre rakamı iyice katlamak mümkün olacak. Yapmanız gereken App Store> FB Yandex> Yükle

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/jCeiFeN_L1w”]

iPhone modelleri için geliştirilen iOS uygulaması ile yapılacak her arama proje kapsamında değerlendirilecek. Taraftarların yaptığı aramalar başına Fenerbahçe Spor Kulübü ek gelir sağlayacak.Bu gelir ise transferler de kullanılacak.

fb-yandex-iphone-uygulama

Sizde Fenerbahçe Spor Kulübüne aramalarınızı FB Yandex üzerinden yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Aramalarınızın yanında FB Yandex tarayıcısını da yanında indirerek de yardımda bulunabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku