Fenerbahçe - Ajax maçı 4K yayınlanacak - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Fenerbahçe – Ajax maçı 4K yayınlanacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Emir Topaloğlu Emir Topaloğlu

UEFA Avrupa Ligi‘nde yer alan temsilcimiz Fenerbahçe, Hollanda temsilcisi Ajax ile oynacağı karşılaşmada, Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk gerçekleştirilecek. TRT, Fenerbahçe – Ajax mücadelesini TRT4K kanalında 4K görüntü kalitesi ile yayınlayacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde boy gösteren temsilcimiz Fenerbahçe, 22 Ekim tarihinde Ajax ile Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe – Ajax karşılaşması Türkiye saati ile 22:05‘te TRT SPOR ekranlarında ücretsiz olarak yayınlanacak. TRT, UEFA Avrupa Ligi grup maçlarının 3.’sü oynanırken Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilki gerçekleştirmek için uğraşıyor.

cel19_46945_8583519

4K Ultra HD görüntü kalitesine sahip televizyonlar için yayın yapan TRT 4K kanalında, 22 Ekim’de Türkiye saati ile 22:05’te Fenerbahçe – Ajax karşılaşması yayınlanacak. Temsilcimiz Fenerbahçe, Hollanda temsilcisi Ajax takımlarının yapacağı karşılaşmayı 4K çözünürlüğü ile izlemek istiyorsanız, 4K yayını destekleyen uydu alıcınız ve televizyonunuz olması gerekiyor. Bunlara sahipseniz TÜRKSAT uydusu üzerinde TRT 4K’yı izleyebilirsiniz.

TRT 4K frekansları
Sembol Oranı: 15000
Polarizasyon: Yatay (H)
Frekans: 12123 MHz

HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp ve Telegram! Hangisi Daha İyi?
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ