Teknoloji Blogu

Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.4 Çıktı

0

Teknolojinin dev firmalarından Samsung, Galaxy Note 3 serisi için Android 4.4.4 Kitkat sürümünü dağıtmaya başladı. IFA 2014 tanıtımlarında yeni ürününü tanıtan Samsung firması, Galaxy Note 3 için Android 4.4.4 sürümünün dağıtımlarına başladı. Ünlü teknoloji firması geçtiğimiz günlerde de Galaxy S3 Neo için güncelleme gerçekleştirerek kullanıcılarını şaşırtmıştı. Bu kez de Note 3 kullanıcıları için gerçekleştirdiği güncelleme yine sürpriz oldu.

İlk olarak Amerika’da Sprint operatörü aracılığıyla dağıtılan güncelleme Samsung Galaxy Note 3’ü Android 4.4.2 sürümünden Android 4.4.4 sürüme yükselterek kullanıcılara avantaj sağlıyor. Android 4.4.4’ün kullanıcılara sunduğu avantajlar ise şöyle;

android

  • Android 4.4.4 Galaxy Note 3 kullanıcılarına HD ses desteği sunacak.
  • Uluslararası Wi-Fi araması yapılabilecek.
  • Google güvenlik yamaları yer alacak.
  • Knox güvenlik uygulamasına ait 2.0 sürümü bulunacak.
  • Çocuk modu sunulacak.

Android 4.4.4 Kitkat güncellemesi şu an için Amerika’da başladı. Yeni güncellemenin Eylül ayı içerisinde Avrupa’da da başlatılması bekleniyor. Önümüzdeki aylar içerisinde güncellemenin Türkiye’de kullanıcılara da ulaşacağı beklentiler arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi başlıklı makalemizde snapdragon 210, snapdragon 210 özellikler ve snapdragon 210 tanıtıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et