Gta 4 Mod Görüntüleri - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Gta 4 Mod Görüntüleri

 Gta 4 Mod Görüntüleri
Okunuyor Gta 4 Mod Görüntüleri


GTA 4 piyasaya sürüleli oldukça uzun bir zaman olmuş olabilir. Mod yapımcıları bunu hiç dert etmiyor. Az sonra göreceğiniz ekran görüntüleriyle, GTA 4’ü yeniden oynamak isteyebilirsiniz.

Rockstar Games’in Grand Theft Auto 4’ü piyasaya sürmesinin üzerinden beş yıl geçti ve firma şu anda serinin beşinci oyununun üzerinde çalışıyor.

Fakat mod yapımcıları GTA 5’i beklerken, GTA 4 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Icehancer adlı mod ile grafik konusunda çığır açacak hale gelen GTA 4’ü bir de diğer mod yapımcılarının elinden çıkan grafik güncellemeleriyle görmeniz gerekiyor.

Black_D, DarK64, King of K, legacyy, Simple999, Vinz005, Jaizeta, mmikeyy, I´m_CJ_bitch!! ve EVOLINTE adlı mod yapımcılarınınhazırladığı bu grafik paketleri gerçekten insanın aklını baştan alıyor.

Bu modları ücretsiz olarak Gta4Mods adlı internet sitesinden indirebileceğinizi ve yükledikten sonra sistem gereksinimlerini gerçekten inanılmaz seviyelere kadar yükselttiklerini de belirtelim.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri mod görüntüleri ile baş başa bırakalım. İşte mod yapımcılarından harikulade GTA 4 görüntüleri.Kaynak : ShiftDelete.Net
Yazar : Murat SAĞLAM

Bir önceki yazımız olan Türk Lirasının Simgesi Belirlendi başlıklı makalemizde tl, tl icon ve tl simgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın