arama

GTA V’e çılgın mod: Çılgın Kamyon

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Emir Topaloğlu

Çıkmasının ardından aylar geçmesine rağmen hâlâ popülerliğini kaybetmeyen Grand Theft Auto V, bildiğiniz gibi yapılan özel modlarıyla birlikte daha da çok eğlenceli hale geliyor. Bu modlara bir yenisi daha eklendi. Çılgın kamyon modu. Çılgın kamyon modu ile birlikte artık trafiği yerle bir edip arabaları havalara uçuracağız.

Rockstar Games‘in geliştirdiği ve çok sevilen GTA serisinin son oyunu GTA V modlarla birlikte çok daha eğlenceli hale geliyor. Yeni yapılan bir modda sinirli olanların sinirini tamamen ortadan kaldırıyor. Modu kuruyorsunuz sonra oyunu açıyorsunuz. Çılgın kamyon modu ile çılgınlar gibi arabaları havaya uçuruyorsunuz. Sinirleri düzeltmek bir tarafa bu mod çok eğlenceli.

maxresdefault

Çılgın kamyon modunu Grand Theft Auto V oyunu için mod yapımcılarından sjaak327 isimli kullanıcı, dün internette oyunculara sundu. Bu mod ile kendimize kendi zevkimize göre büyüklüğünü ve ölçüsünü ayarlayabildiğimiz bir konteynır veya rampa seçiyoruz. Daha sonra bunu kamyonumuzun önüne ekliyoruz. Sonra ise asıl macera başlıyor. Sol şeritten önünüzde bulunan konteynır ile hiç hız kesmeden ilerleyin. Havada uçan arabaları görmek için ise kamerayı arkanıza bakar hâlde çevirin, havada bir sürü araba uçacak.

gta_5_blacksmoke_billy_truck

Bu mod sadece bunun ile kalmıyor. Hayal gücünüze göre daha değişik eğlence yöntemleri bulabilirsiniz. Konteynırı ters yöndeki yola bırakın. Bir yerden tank bulun. Konteynırın yanına tankı çekin ve havada uçan arabaları izlerken tank ile bu arabaları havada vurun.

GTA V oyununa sahip olmayanlar üzülmesin buyrun videosunu izleyin.