iOS için Firefox Yayınlandı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

iOS için Firefox Yayınlandı

 iOS için Firefox Yayınlandı
Okunuyor iOS için Firefox Yayınlandı

Mozilla Vakfı tarafından geliştirilmekte olan özgür web tarayıcısı Mozilla Firefox, iOS platformu için yayınlandı. İnternet kullanıcılarının yaklaşık %20’sinin kullandığı Firefox, Windows, Mac OS ve Android platformlarında yer alırken iOS’da yer almıyordu.

iOS-icin-firefox-yayinlandi

Bugün iOS platformu için yayınlanan Firefox, tüm özellikleriyle iOS kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Firefox Sync gibi özelliklerininde yer aldığı iOS platformunda, bilgisayarınızda girdiğiniz siteleriniz ve parolalarınız gibi kişisel bilginizi cep telefonunuzada taşımanıza imkan sağlıyor. 29.4 MB boyutunda ki Firefox, iOS 8.2 veya üstü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Türkçe dahil bir çok dil ile uyumlu. iOS için Firefox, henüz saat farkından dolayı Türkiye için yayınlanmamış olsada yakında Türkiye App Store’unda da indirilebilir hale gelecek.

Bir önceki yazımız olan Apple, İrlanda'da ki Kampüsüne 1.000 Çalışan Daha Alıyor başlıklı makalemizde apple, Apple İrlanda ve Apple Yeni çalışan alıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın