Microsoft 2 Yeni Tableti: Surface 2 ve Surface Pro 2'yi Duyurdu - Teknofeed.COM

Microsoft 2 Yeni Tableti: Surface 2 ve Surface Pro 2’yi Duyurdu

 Microsoft 2 Yeni Tableti: Surface 2 ve Surface Pro 2’yi Duyurdu
Okunuyor Microsoft 2 Yeni Tableti: Surface 2 ve Surface Pro 2’yi Duyurdu

microsoft-logo

Gelişen teknolojileri yakından takip eden bilişim devi Microsoft, her gün büyüyen tablet bilgisayar pazarına iki yeni cihazınızı daha sunuyor. Daha önceki Surface modellerinin aksine biraz daha gelişmiş olan Surface 2 ve Pro 2, önceki modellerine oranla daha gelişmiş durumda.

Her iki ürünün de ekranı 1080p ClearType olarak değiştirilerek Tegra 3 yerine Tegra 4 çipi ile üretilecek. WiFi ve bellek için BUS hızı arttırılırken, CPU hızında da önemli bir artış yapılmış. Touch Cover teknolojisiyle birlikte geleceği aktarılan Pro 2, Microsoft’un, düşük ışık seviyesinde dahi başarılı bir performans vereceğini söylediği yeni ön yüz kamerası ise 3 inç boyutlarında.

microsoft-surface-pro-2

Surface 2, 32GB ve 64GB seçenekleri ile 449 dolardan başlayan fiyat etiketlerine sahip olacak. 64GB’lık versiyon 459 dolardan satılırken tabletin Pro 2 versiyonunu almak isteyenler daha fazla ödemek zorunda kalacaklar.

Surface Pro 2 ise 4GB RAM ve 64GB SSD‘li Pro 2899 dolara, 512GB SSD ve 8GB RAM‘li Pro 2 ise 1799 dolara piyasaya sürülecek. Microsoft, yeni tabletlerini 22 Ekim 2013 tarihinde itibaren ABD’de deki mağazalarında satışa sunacağınıda açıkladı.

Bir önceki yazımız olan LG G2, 25 Eylül'de Turkcell'de Satışa Çıkıyor başlıklı makalemizde lg, lg akıllı telefonu ve LG G2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın