Teknoloji Blogu

Microsoft’dan Chromebook’lara Önemli Rakip: HP Stream

0

Microsoft, Google’ın Chromebook’larına rakip olacak HP Stream notebooklarını yakında piyasaya sürecek. 200 dolarlık notebooklarıyla Chromebook’un piyasada ki hakimiyetini kıracak Microsoft, Chromebook’un sunduğu tüm ayrıcalıkları kendiside sunacak.

hp-stream-teknofeed

Windows 8.1 işletim sistemi barındıracak cihaz, 1366 x 768 ekran çözünürlüğüne sahip. AMD yonga setine sahip olacak HP Stream, 2 GB RAM ve SD Kart destekli hafızasıyla gelecek. Bluetooth, Wi-Fi, 3 adet USB portu ve HDMI girişine sahip olan notebook, bulut depolama sistemi OneDrive’dan 100 GB‘lık ücretsiz alanıyla gelecek. Şirketin uygun fiyatlı notebooklarını ne zaman piyasaya sunacağı henüz belirsizliğini koruyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL