Teknoloji Blogu

Plan Yapmak Plangram İle Artık Daha Kolay

Geçtiğimiz günler Apple Store’dan bir ürün dikkatimi çekti biraz araştırdığımda yeni çıktığını ve hızla yükselişte olduğunu öğrendikten sonra detaylı bir araştırma daha yaptım. Bizler için kolay ve kullanışlı bir program olduğunu düşündüğümden dolayı sizlerle de paylaşmak istedim. Uygulamanın yapımcısı Jamie Barton ve uygulama dili ingilizce, boyut olarakta 20 Mb kadar bir alan kapsamakta.

Peki nedir bu Plangram?

screen322x57222screen322x572

Plangram= Plan+instagram, adı gibi aslında yani instagram üzerinden plan yapıyoruz arkadaşlarımızla fotoğraf paylaşarak. Bir fotoğraf üzerinden dilediğiniz arkadaşınızla haftasonu gezintisi, halı saha maçı, ve hatta belki de bir çıkma teklifi gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir yandan da arkadaşlarınızın etkinliklerini görebilir ve neler yaptığını takip edebilirsiniz. Uygulama teknolojiyi ve akıllı telefon avantajlarını kullanabilen kesim için faydalı gözüküyor. Uygulamanın tek dezavantajı bir süre sadece Apple kullanıcılarına özel, android ve Windows için henüz gelmedi.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku