Turkcell ile App Store Harcamalarınızı Telefonunuzdan Ödeyin - Teknofeed.COM

Turkcell ile App Store Harcamalarınızı Telefonunuzdan Ödeyin

 Turkcell ile App Store Harcamalarınızı Telefonunuzdan Ödeyin
Okunuyor Turkcell ile App Store Harcamalarınızı Telefonunuzdan Ödeyin

Apple‘ın uygulama mağazası App Store‘da ödeme yapıp satın alma işlemleri artık daha kolay. Hiç bir kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kart bilgisi olmadan harcama yapabilmenize olanak sağlayan özellik artık Türkiye’de de uygulanmaya başlandı.

Türkiye’de sadece Turkcell’in Paycell ödeme yöntemiyle başlamış olan bu yenilik ile artık harcamalarınız telefon faturanıza yansıyacak.

Kredi kartınızdan veya banka kartınızdan fazla bakiye çekilmesinden korkuyor ve bilgilerinizi vermek istemiyorsanız artık telefon faturanızla istediğiniz öğeyi satın alabileceksiniz. Turkcell kullanıcılarının fatura kontrol özelliği ilede bu harcamalarını belli bir noktaya gelmesiyle uyarılması veya duraklatılmasıda mümkün.
Şuan için sadece Turkcell kullanıcıları için geçerli olan bu özelliği kullanabilmek için ödeme yöntemi olarak Apple hesabınızda “Mobil Ödeme“yi seçeniz gerekiyor.

  • Ayarlar menüsüne giriniz
  • iTunes ve App Store
  • Apple Kimliği: e-posta adresinize tıklayınız
  • Apple kimliğini göster diyip App Store şifrenizi giriniz
  • Ödeme Bilgilerini seçip aşağıdaki gibi olduğunu kontrol ederek Bitti butonuna tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Apple TV'nizde Kullanmak İsteyebileceğiniz 12 Uygulama başlıklı makalemizde 12 Adet Apple TV Uygulaması, Apple TV ve Apple TV Uygulamaları İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın