Teknoloji Blogu

Web Tasarım İpuçları

Web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, web sitenizin gidebileceği pek çok farklı stil ve pek çok farklı yön vardır: şıktan minimaliste, eğlenceli ve canlıdan moderne kadar her stile bürünebilir.

Nihai görünüşünüz ve hissiniz kişisel tarzınızı, çalışma alanınızı ve marka kimliğinizi yansıtsa da, her zaman geçerli olan birkaç temel kural vardır.

Web Tasarım İpuçları

Harika bir web tasarımı, ilk bakışta anlaşılması kolay olmakla birlikte, kullanıcı deneyiminizi ve işlevselliğinizi besler. Aşağıda, sitenizi etkili ve çekici hale getirmenize yardımcı olacak beş basit web sitesi tasarımı ipucu topladık:

  • Ana sayfanızı minimalist ve dağınıklıktan uzak tutun,
  • Akılda görsel hiyerarşi ile tasarım yapın,
  • Okunması kolay web sitesi içeriği oluşturun,
  • Sitenizde gezinmenin kolay olduğundan emin olun,
  • Mobil uyumlu bir web sitesi tasarlayın,
  • Yarattığınız her sayfada arama motorlarının istediği kriterleri unutmayın.

Mobil web siteniz, masaüstü sürümünüzden daha temiz ve daha az karmaşık olmalıdır, bu nedenle sayfa öğelerini en aza indirmeyi ve menü gibi bazı varlıkları küçültmeyi düşünün. Mobil tasarımınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz benzersiz mobil özellikler de vardır.

Unutmayın, Web Tasarımında da oldukça tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansı olarak, kurulduğumuzdan beri, birçok müşterimizi yüzlerce, hatta binlerce kelimede daha görünür yaptık, web sitelerine aldıkları odaklı trafiği kat kat arttırdık, dijital reklam maliyetlerini düşürerek daha ucuza daha fazla kitleye ulaştırdık. Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak hemen Magna Dijital ile iletişime geçin.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku