Teknoloji Blogu

Web Tasarım İpuçları

Pretty young webdesigner in casualwear looking at you by her workplace while working over new project
0

Web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, web sitenizin gidebileceği pek çok farklı stil ve pek çok farklı yön vardır: şıktan minimaliste, eğlenceli ve canlıdan moderne kadar her stile bürünebilir.

Nihai görünüşünüz ve hissiniz kişisel tarzınızı, çalışma alanınızı ve marka kimliğinizi yansıtsa da, her zaman geçerli olan birkaç temel kural vardır.

Web Tasarım İpuçları

Harika bir web tasarımı, ilk bakışta anlaşılması kolay olmakla birlikte, kullanıcı deneyiminizi ve işlevselliğinizi besler. Aşağıda, sitenizi etkili ve çekici hale getirmenize yardımcı olacak beş basit web sitesi tasarımı ipucu topladık:

Bunlarda İlginizi Çekebilir
  • Ana sayfanızı minimalist ve dağınıklıktan uzak tutun,
  • Akılda görsel hiyerarşi ile tasarım yapın,
  • Okunması kolay web sitesi içeriği oluşturun,
  • Sitenizde gezinmenin kolay olduğundan emin olun,
  • Mobil uyumlu bir web sitesi tasarlayın,
  • Yarattığınız her sayfada arama motorlarının istediği kriterleri unutmayın.

Mobil web siteniz, masaüstü sürümünüzden daha temiz ve daha az karmaşık olmalıdır, bu nedenle sayfa öğelerini en aza indirmeyi ve menü gibi bazı varlıkları küçültmeyi düşünün. Mobil tasarımınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz benzersiz mobil özellikler de vardır.

Unutmayın, Web Tasarımında da oldukça tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansı olarak, kurulduğumuzdan beri, birçok müşterimizi yüzlerce, hatta binlerce kelimede daha görünür yaptık, web sitelerine aldıkları odaklı trafiği kat kat arttırdık, dijital reklam maliyetlerini düşürerek daha ucuza daha fazla kitleye ulaştırdık. Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak hemen Magna Dijital ile iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan FreeHand'de Daire Etrafına Yazı Yazmak (Video) başlıklı makalemizde dönen yazı yazmak, freehand ve freehand de daire içine yazı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et