WhatsApp, Aylık 600 Milyon Kullanıcıya Sahip Olduğunu Açıkladı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

WhatsApp, Aylık 600 Milyon Kullanıcıya Sahip Olduğunu Açıkladı

 WhatsApp, Aylık 600 Milyon Kullanıcıya Sahip Olduğunu Açıkladı
Okunuyor WhatsApp, Aylık 600 Milyon Kullanıcıya Sahip Olduğunu Açıkladı

Geçtiğimiz Şubat ayında Facebook’a satılmasının ardından kaderi olumlu yönde ilerleyen WhatsApp, artık aylık 600 Milyon üstünde aktif kullanıcıya sahip. Çıktığı ilk günden beri reklamsız mesajlaşmayı ön planda tutan WhatsApp, Facebook’a satılmasına rağmen politikasını aynen devam ettiriyor.

WhatsApp’ın mevcut CEO’su Jan Koum‘un Twitter’dan açıkladığı kadarıyla şirket bundan böyle aylık 600,000,000’un üzerinde kullanıcıya hizmet verecek.

Nisan ayında açıkladığı aylık 500 Milyon kullanıcı sayısını kısa bir sürede 100 Milyon daha arttıran WhatsApp; Line, WeChat, Viber ve Tango’yu geride bıraktı. WeChat’in 438 Milyon, Tango’nun 70 Milyon ve Viber’in 100 Milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olduğunu da belirtelim.

Bir önceki yazımız olan LG'nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014'de Tanıtılacak başlıklı makalemizde Akıllı Saat haberleri, lg ve LG New Smartwatch hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın