Teknoloji Blogu

WhatsApp, Aylık 600 Milyon Kullanıcıya Sahip Olduğunu Açıkladı

0

Geçtiğimiz Şubat ayında Facebook’a satılmasının ardından kaderi olumlu yönde ilerleyen WhatsApp, artık aylık 600 Milyon üstünde aktif kullanıcıya sahip. Çıktığı ilk günden beri reklamsız mesajlaşmayı ön planda tutan WhatsApp, Facebook’a satılmasına rağmen politikasını aynen devam ettiriyor.

WhatsApp’ın mevcut CEO’su Jan Koum‘un Twitter’dan açıkladığı kadarıyla şirket bundan böyle aylık 600,000,000’un üzerinde kullanıcıya hizmet verecek.

Nisan ayında açıkladığı aylık 500 Milyon kullanıcı sayısını kısa bir sürede 100 Milyon daha arttıran WhatsApp; Line, WeChat, Viber ve Tango’yu geride bıraktı. WeChat’in 438 Milyon, Tango’nun 70 Milyon ve Viber’in 100 Milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olduğunu da belirtelim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL