Teknoloji Blogu

Windows 10 Resmi Olarak Duyuruldu

0

Microsoft’un PC platformları için yeni işletim sistemi Windows 10’u bugün itibariyle resmiyete kavuşturdu. Windows 8’den sonra Windows 9 adıyla gelmesi düşünülen yeni işletim sistemi karşımıza Windows 10 olarak çıktı.

windows-10-task-view

Lansmana başlarken şuana geliştirdiğimiz en kapsamlı işletim sistemi olduğunu söyleyen şirket, yeni işletim sistemini şimdiden görücüye çıkardı. Windows 7’den sonra 8’e geçenlerin yaşadığı sorunları göz önünde tutan şirket, Windows 7 kullanıcılarını sorunsuz geçiş yapabilmelerini sağlayacak. Görünüm açısından Windows 8’in temel görünümünü, Windows 7 ile harmanlayarak geliştiren şirket, Windows 10 konusunda bir hayli iddialı.

windows-10-baslatmenusu

Task View’i geliştiren yetkililer, uygulamalar arasında kolaylıkla geçiş yapmalarını sağlıyor. Geliştirilmiş başlat menüsü ve kolaylaştırılmış menülerin yer aldığı Windows 10, bugün itibariyle demo sürümü indirebilir durumda. Windows 10’un tamamlanmış sürümü 2015’de çıkacak. Windows 10’un demo sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 4 Stokları Tükendi başlıklı makalemizde galaxy note 4 stokları tükendi, Samsung Galaxy Note 4 ve samsung galaxy note 4 stokları hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et