Ana Sayfa Genel iTunes Eksik Arşivi Tamamlama ve Explicit Şarkıları Geri Döndürme
iTunes Eksik Arşivi Tamamlama ve Explicit Şarkıları Geri Döndürme

iTunes Eksik Arşivi Tamamlama ve Explicit Şarkıları Geri Döndürme

0

iTunes’da satın aldıklarınız gözükmüyor veya şarkılarınız eksik ise muhtemelen “Explicit” şarkılarınızı göremiyorsunuz demektir. Apple’ın çocukların gelişimini etkileyecek “küfürlü veya çeşitli hakaretler” içeren şarkıları “E” ikonuyla “Explicit” sınırlaması getirebiliyor.

itunes-explicit-sarkilari-indirme

Arşivinizi sıfırlamanız, tekrardan indirmenize rağmen “Explicit” şarkıları indirememinizin sebebi “Ayarlar” menüsünde yatıyor. Eksik şarkılarınızı indirebilmek için, Ayarlar > Genel > Sınırlamalar > Sınırlamaları Etkinleştir‘i işaretleyip sayfanın altında ki “Müzik ve Podcast’ler“e tıklayıp “Explicit” ayarının açık olduğundan emin olun. Daha sonra “Sınırlamaları Etkinleştir”i kapatabilirsiniz.

Eğer ki aynı şekilde masaüstü iTunes’da da eksik şarkılar gözüküyorsa, Apple Türkiye destek birimini arayabilir ve telefonla ücretsiz destek alabilirsiniz. Buradaki sayfaya tıklayarak iTunes > iTunes Store Diğer iTunes konuları” seçeneğinden “Satın alınan eksik öğeler nasıl kurtarılır?“ı işaretleyip “Apple Destek ile Şimdi Konuşun” ile istediğiniz zamana ayarlayıp Apple Destek Uzmanıyla ücretsiz destek alabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen