Teknoloji Blogu

Akıllı Telefonunuz İçin En İyi Müzik Çalarlar

0
Müzik, bizim her derdimizi dinleyen veya bizi bazen daha da öfkelendiren bir şey. İnsanların dediği gibi “müzik, ruhun gıdasıdır.” Müzik dinlemeyen bir insan gördünüz mü hiç? Ben şahsen hiç karşılaşmadım yani her insanın zevkine uyan bir müzik türü mevcut ayrıca müziğin dili olmaz. İster Türkçe dinle ister Hintçe, İngilizce, Portekizce veya İspanyolca…
En İyi Müzik Çalarlar! Ücretsiz Müzik Çalarlar!
Biz de sizler için yani dinlediğiniz müziklerin sesini daha iyi alabilmenizi sağlayan bir kaç programı inceledik ve sizinle paylaşmak istedik. Önereceğimiz Mp3 indir uygulamaları sesi çok iyi ileten, müzik sesini en ince detayına kadar duyabileceğiniz programlar. Hepsi birbirinden kaliteli ve hepsi birbirinden özel. Ücretsiz olarak veya ücretli olarak akıllı telefonunuzun mağazasından indirebilirsiniz. Ücretli versiyonlarında daha fazla kontrol sahibi olabiliyorsunuz, daha iyi ses kalitesi alabilirsiniz fakat ücretsiz versiyonlarda ücretli versiyonlar kadar kaliteli ve profesyonel.
en-iyi-music-calarlar
  • Soundcloud : Bir çok ses sanatçısının ve halkın kullanabildiği ücretsiz müzik uygulaması.
  • Fizy : Bu uygulama da tıpkı soundcloud gibi ücretsiz ve kaliteli fakat daha fazla kontrold sahip olmak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekir.
  • Deezer : Fizy’den sonra çıkmış kaliteli bir müzik uygulaması. Fizy gibi müziklerinizi çevrimdışı dinlemek isterseniz ücret ödemeniz gerekiyor.
  • Shazam : Bu uygulamanın bir çok özelliği var hatta uygulamaya bir kaç müzik sesi mırıldanırsanız size o müziği bulacaktır yani duyduğunuz bir şarkı var fakat adını bilmiyorsanız bir kaç sözünü söylemeniz ile beğendiğiniz şarkıyı anında bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Ücretsiz İnternet Ayarı Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Bedava İnternet Ayarı, Turkcell Android Bedava İnternet ve Turkcell Opera Bedava hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et