Teknoloji Blogu

Blackberry Protect ile Telefonunuz Güvende !

BlackBerry® Protect uygulaması ile telefonunuz artık dahada güvende !

BlackBerry® kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile telefonunuz çalınsa bile yerini bulabilcek, verilerinizi kurtarabilceksiniz.

Örneğin telefonunuzu çaldırdığınız veyada kaybettiniz ozaman hemen Blackberry ID nizle bilgisayarınıza girerek protect sitesine girip telefonunuzun yerini tespit edin veyada kitleyin, bu sayede telefonunuzdaki bilgilere erişim sağlanamıyacaktır yada yakın bir yerlerde olduğu düşünüyor ancak bulamıyormusunuz ozamanda yine Protect üzerinden yüksek ses ile telefonunuzu çaldırın.

BlackBerry® Protect servisine giriş yaptığınızda Yukarıda anlattıklarımızın dışında önceden yedeklediğiniz veyada hemen yedeklemek istediğiniz verilerinizi seçebiliyor ve yedekleyebiliyorsunuz.

Blackberry Protect Uygulamasını App World’den indirmek için tıklayınız

yada direk tarayıcınız aracılığı ile indirmek için ise ;

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL