Blackberry Protect ile Telefonunuz Güvende ! - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Blackberry Protect ile Telefonunuz Güvende !

 Blackberry Protect ile Telefonunuz Güvende !
Okunuyor Blackberry Protect ile Telefonunuz Güvende !

BlackBerry® Protect uygulaması ile telefonunuz artık dahada güvende !

BlackBerry® kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile telefonunuz çalınsa bile yerini bulabilcek, verilerinizi kurtarabilceksiniz.

Örneğin telefonunuzu çaldırdığınız veyada kaybettiniz ozaman hemen Blackberry ID nizle bilgisayarınıza girerek protect sitesine girip telefonunuzun yerini tespit edin veyada kitleyin, bu sayede telefonunuzdaki bilgilere erişim sağlanamıyacaktır yada yakın bir yerlerde olduğu düşünüyor ancak bulamıyormusunuz ozamanda yine Protect üzerinden yüksek ses ile telefonunuzu çaldırın.

BlackBerry® Protect servisine giriş yaptığınızda Yukarıda anlattıklarımızın dışında önceden yedeklediğiniz veyada hemen yedeklemek istediğiniz verilerinizi seçebiliyor ve yedekleyebiliyorsunuz.

Blackberry Protect Uygulamasını App World’den indirmek için tıklayınız

yada direk tarayıcınız aracılığı ile indirmek için ise ;

Bir önceki yazımız olan Android için avast! Mobile Security başlıklı makalemizde android, android için virüs programı ve Avast hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın