Teknoloji Blogu

İphone 6 ve İphone 6 Plus Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Aylardır  satışa sunulması beklenen İphone 6 Plus için 26 Eylül tarihinde uzunca bir kuyruk oluşturuldu. Apple firmasının 26 Eylül itibariyle Türkiye’de başlattığı satışta İphone 6 ve İphone 6 Plus için ilgi oldukça büyüktü. Apple mağazası Apple Store’da gerçekleştirilen İphone 6 satışları için teknoloji tutkunları sabahın erken saatlerinde sıraya girdi ve İphone 6 sahibi olabilmek için uzunca bir bekleyiş sürdü.

iphone 6 plus

Apple İphone 6 için 25 Eylül akşam saatlerinde başlayan bekleyiş 26 Eylül sabahında son buldu. Zorlu Center’daki Apple mağazasının önünde oluşan kuyrukta genç yaşlı birçok kişi İphone 6 Plus sahibi olabilmek için bekledi. İşin açığı operatörler de İphone 6 satışına 26 Eylül sabahında başlamıştı ancak kullanıcılar yurtdışındaki gibi sırada beklemenin zevkini yaşamayı tercih ettiler.

Apple firmasının aylar önce tanıtımını gerçekleştirdiği İphone 6 ve İphone 6 Plus’un Türkiye’de gerçekleştirilen satış gününde ürüne ilgi büyüktü. Doğrusu bazı kişiler bu deneyimi yaşamak için sırada beklerken, bazıları ise arkadaşına ya da çocuğuna almak için beklediğini söyledi. Sonuç olarak ise İphone 6’ya sahip olmak isteyen tüm teknoloji tutkunları amacına ulaştı.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku