Teknoloji Blogu

Oha Diyorum! Beyaz Perdeye Taşınıyor

1

“Merhaba Arkadaşlar, Oha Diyorum Filmine Hoşgeldiniz”

Sosyal medyada ünlenen yüzlerin sinema maceraları devam ediyor. YouTube Türkiye‘nin sevilen kanallarından “Oha Diyorum!” ekibinden hiç beklenmeyen bir sinema filmi duyurusu geldi. Birbirinden farklı içerikleriyle, YouTube’un Türkiye’de popülerleşmesinde öncü olan Mediakraft’ın kanallarından Oha Diyorum!, film olarak beyaz perdeye taşınıyor. Eş zamanlı olarak Fırat Sobutay, Alper Rende, Bahar Şahin ve Mediakraft Türkiye‘nin patronlarından Melih Abuaf‘ın Instagram hesaplarından eş zamanlı duyurduğu film projesi resmiyet kazandı. Ellerinde senaryolarla izleyenlerine duyuruda bulunan fenomenler sinemayada adım atmış oldu.

https://www.instagram.com/p/BXazP5Dgg6G/

Şirketin bir diğer patronu olan Ersan Özer‘in senaryosunu yazdığı tahmin edilen filmin konusu hakkında bir bilgi olmamasıyla birlikte komedi türünde olacağı biliniyor. Sosyal medya fenomenlerinden Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Doğa Konakoğlu, Mustafa Ak, Oğuzhan Uğur, Barboros Dikmen ve Cem Gelinoglu gibi ünlü isimlerde bu işe girerek fenomenlerin sinemada da başarılı olacağını izleyenlere kanıtlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Halil Söyletmez’in de sosyal medyada yarattığı Cumali Ceber karakteri film olmuş ve büyük yankı toplamıştı. Vine fenomenlerinden sonra Youtube fenomenleri de beyaz perde önüne taşınarak gelecek filmlerin öncüsü olacağı gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    gereksiz diyor

    böylece sinema seviyemiz de ortaya çıkar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et