Teknoloji Blogu

Tabela Tasarla-Tabela Tasarım Örnekleri

0

Mal ve hizmet tanıtımı amacıyla kullanılan reklam araçları, potansiyel müşteriye daha kısa sürede ulaşmayı mümkün kıldığı gibi, firmaların kurumsal kimlik oluşturmasına da katkı sağlamaktadır. Geçmişte sınırlı olanaklarla yapılabilen reklam çalışmaları, internet kullanımının yaygınlaşması sonrasında oldukça farklı yöntemlerle yapılabilir hale gelmiştir. Günümüzde web siteleri üzerinden tabela örnekleri incelenebilmekte, istenilen ebatlarda ve renklerde tabela tasarımı mümkün olabilmektedir.

Bilgisayar üzerinden veya mobil telefonlar vasıtasıyla tabela tasarla uygulamasını kullanıma sunan sitemiz, zaman kaybı yaşanmadan ve ihtiyaca en uygun tabela tasarımı yapma imkanı sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat müşteri kullanımına sunulan tabela tasarımı uygulaması herkesin kolaylıkla kendi tabelasını oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

Online Tabela Tasarlama

Online Tabela Tasarımı Nasıl Yapılır?

İnternet bağlantısına sahip bilgisayarlar ve akıllı telefonlarla tabela tasarımı yapmayı mümkün hale getiren onlinekutuharf.com yapay zeka ile sizi yönlendirerek, binlerce farklı kombinasyon arasından size özel tabela tasarımını gerçekleştirmenizi olanaklı kılar. Sitemiz üzerinden malzemeler arasındaki fiyat farklılıklarını anında görebileceğiniz gibi, tasarladığınız tabelanın gece ve gündüz nasıl göründüğünü 3 boyutlu görüntüsünden inceleyebilir, dilediğiniz değişiklikleri yaparak zevkinize en uygun tabelayı oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak verilen tabela tasarla hizmeti sonrası oluşturduğunuz tabelanız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile adreslerinize ulaştırılır. Tabela tasarımı nasıl yapılır konusunda herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. Yapmanız gereken tek şey www.onlinekutuharf.com sitesini ziyaret etmektir. Sonrasında ise,

  • Zevkinize uygun tabelayı tasarlamak,
  • Uzman ekibimizden canlı destek alarak tabelanıza son şeklini vermek
  • En kısa sipariş adresine teslim edilen tabelanızı işletmenize takmak gibi oldukça basit bir süreci izlemeniz yeterli olacaktır.

Kendi tabelanızı tasarlarken seçtiğiniz ölçülerde bir tabelanın maliyeti de anında hesaplanarak bilginize sunulmakta, tabelanızın son halinin size kaça mal olacağı da ekranınızda belirtilmektedir.

Tabela Tasarlama Fiyatları

Tabela tasarlamak konusuna yeni bir bakış açısı getiren onlinekutuharf.com tabela yaptırmak isteyen müşterilerin büyük bölümünün yakındığı tasarım ücretlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Web sitesi üzerinden tabela tasarımı yapma işlemini tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunan firmamız, seçilen harf sayısına ve kullanılacak malzeme kalitesine göre ücretlendirdiği tabelaları, kargo vasıtasıyla kullanıcı adresine ulaştırır. 

Bir önceki yazımız olan En İyi Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et