Teknoloji Blogu

Instagram Hikayeler Silinmeden Önce Nasıl Kaydedilir?

0

Instagram’ın milyonlarca aktif kullanıcısı var ve birkaç kullanıcı üzerinde bir hikaye güncellemesi yayınlıyor. Bununla birlikte, bu hikayeler 24 saat boyunca kalır ve silinir, bu nedenle birinin hikayesini beğenirseniz ve daha sonraki amaçlar için onlara haber vermeden kaydetmek isterseniz, Instagram hikayeleri silinmeden önce nasıl indirip kaydedeceğinizle ilgili hızlı bir öğretici burada. İşte Instagram hikayeler silinmeden önce nasıl kaydedeceğiniz hakkında ipuçları;

Instagram’da Silinmeden Önce Hikayeler Nasıl Kaydedilir?

Hikayeyi kaçırırsanız, kullanıcıya veya başlangıçta paylaşan sayfaya sormadıkça bir daha asla görmeyeceksiniz. Ve bir şekilde bir kez izlediyseniz (aceleyle ya da öylesine) ve tekrar görüntülemek istiyorsanız, ancak sonunda 24 saatlik hikaye sınırlarından dolayı silinirse, işte hikayeyi kapıp tekrar izleme şansınız var. arkadaşlar ve onunla ne istersen yap.

Instagram Hikayeler

Fotoğrafları kaydetmenin kolay olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, sadece ekran görüntüsünü alın ve kaydedin, ancak ekran görüntüsü en yüksek kalitede olmayabilir, hikayeyi indirmeniz önerilir. Öyleyse başlayalım.

  1. Öncelikle Instagram hikayelerini onlara haber vermeden indirmenize izin veren bir uygulama indirmeniz gerekecek.
  2. İndirdikten sonra uygulamayı başlatın ve Instagram’da oturum açın. Hikayeleri özel profillerden indirmenize yardımcı olduğu için oturum açma gereklidir.
  3. Hikayelerini kaydetmek istediğiniz Instagram profilinin kullanıcı adını girin. Şimdi Hikaye sekmesine ve indirmek istediğiniz hikayeye dokunun.
  4. Hikayelerin yanı sıra gönderileri de indirebilirsiniz. Gönderiler sekmesine dokunun ve kaydetmek istediğiniz gönderiyi seçin.

Unutmayın bunun gibi daha birçok ipuçları ve nasıl yapılır makaleleri için sitemizdeki diğer kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram'da Hikayelere Gizli Olarak Bakmak (Gizli Hesapları Görme) 2021 başlıklı makalemizde gizlice hikaye izleme, instagram gizlenme ve Story gizli izleme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et