PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor

 PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Geliyor

İki yılı aşkın bir süre önce piyasaya çıkan ve mobil oyun endüstrisinde büyük farklılık yaratan PUBGMobile, her geçen gün gücünü artırıyor. Geçtiğimiz günlerde 2. yıl kutlamalarına başlayan uygulama geliştiricileri önümüzdeki günlerde büyük bir güncellemeye hazırlanıyor. PUBG Mobile yeni oyun modu bu güncelleme ile karşımıza çıkacak.

PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Beta Olarak Çince’de!

PUBG MOBILE’ın Çince sürümü beta oyuncuları için yeni bir güncelleme aldı ve oyunda ilk kez bir iç mekan haritası yer alacak. Haritanın ismi Kütüphane olarak karşımıza çıkacak ve harita yeni bir oyun modu içerecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”17844″]

Yeni Oyun Modu Tüm Silahları Kullanmaya İzin Verecek

Oyun modunda, oyuncular bir takımda başka bir takıma karşı savaşacaklar. Bu oyun modunda oyuncuların oyundaki tüm mühimmatlar arasında geçiş yapmasına izin verecek. Her silah yükseltilebilecek. Yine bu modda tüm silahlar kullanıldıktan sonra, oyuncular tabanca ve av tüfeğiyle son turlarda savaşmak için kullanılacak. Son turda kalan oyuncunun kızartma tavası ile mücadelesine tanık olunacak.

PUBG Yeni Oyun Modu Ne Zaman Gelecek?

Güncelleme şu an için sadece PUBG Mobile’ın Çince beta sürümünde yer alıyor. Global sürüme geleceği net olarak belli olmasa da 2.yıl kutlamaları nedeniyle kısa sürede geleceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte, Kütüphane haritasının Call Of Duty Mobile haritalarından ilham aldığı açıkça görünüyor. Bu da oyunda farklı bir heyecan yaratacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın